– Eva Marie zagra w filmie „Inconceivable“ u boku Nicolas’a Cage’a i Faye Dunawaya. Nagrania rozpoczną się w październiku.

– Prezydent TNA Billy Corgan opublikował na Facebooku filmik, w którym zostało ogłoszone, że Madison Rayne stała się częścią TNA Creative Teamu. Madison przejęła rolę Christy Hemme i teraz będzie głównie zajmowała się storylinami w dywizji Knockouts. Christy przestała spełniać tę rolę w lutym tego roku.

– Była zawodniczka WWE Jamie Keyes, która występowała w trzecim sezonie NXT otrzymała stypendium w wysokości 5 tysięcy dolarów od WWE, które przydziela je byłym zawodnikom, aby mogli kontynuować swoją edukację. Takie stypendium otrzymała również była zawodniczka TNA, która pracowała w szkołach rozwojowych WWE Kim Nielsen znana w TNA jako Desire.

– Gratulacje dla Shayny Baszler, która ostatnio na gali Bloodsport stała się nową AIW Women’s Champion. Podczas świętowania do Shayny dołączyły Jessamyn Duke i Ronda Rousey.

– Organizacja z Japonii SEAdLINNG ogłosiła współpracę z Women Of Honor. Częścią tej spółki jest to, że Veda Scott 29 września przybędzie do Japonii, aby zawalczyć wraz z Aoi Kizuki w walce drużynowej przeciwko Sareee i Ayako Hamadzie, która występowała w TNA w latach 2009-2010.

– Kolejny sezon Total Divas z nowymi gwiazdami takimi jak Renee Young, Lana i Maryse ma zadebiutować 4 stycznia.

– Gratulacje dla drużyny Sendai Girls (Dashy Chisako, Meiko Satomura i Cassandry Miyagi) z okazji wygrania turnieju King of Trios oraz za stanie się pierwszymi kobietami, które tego dokonały.

– Na Twitterze użytkownik Front Raw Brain, który już kilka razy wyjawił jakieś informacje ze świata wrestlingu napisał ostatnio, że Paige odeszła z WWE i wynajęła adwokata w sprawie z odejściem z federacji. Jak na razie Paige dalej jest w federacji, a jej sytuacja jest porównywana do tej z AJ Lee i CM Punk’iem.

– 23 letnia Ella Anne Kociuba weźmie udział w nadchodzących Tryoutach w Performance Center pod koniec miesiąca.

– Jak wiadomo na Raw odbył się Triple Threat Match o miano pretendentki do Raw Women’s Championship Charlotte. Ostatecznie zwyciężczynią okazała się być Sasha Banks. WWE podobno umieściło Dane Brooke w tej walce by mogli zachować pierwszy pojedynek jeden na jednego Sashy i Bayley na jakieś większe show, najprawdopodobniej WrestleManie. Jak również wiadomo walka ta zakończyła się po Roll Upie Sashy na Bayley przy czym barki obu zawodniczek dotykały maty, ale to Banks została ogłoszona jako zwyciężczyni. Podobno komentatorom powiedziano by zignorowali ten fakt, że obie z nich dotykały maty.

– Tydzień temu po Raw, na którym Sasha powiedziała, że na Clash of Champions zawalczy z Charlotte o pas kobiet, pojawiły się informacje, że WWE zabroniło promowanie tej walki w sieci lub w jakiś artykułach. Mogło to oznaczać, że plany by się zmieniły i Bayley ostatecznie byłaby pretendentką, ale jak teraz już widzimy to Sasha zawalczy z Charlotte 25 września.

– W filmiku poniżej możecie zobaczyć jak Becky Lynch i Sasha Banks trenują Noelle Foley co jest częścią show na WWE Network Holy Foley.

– W filmiku poniżej możecie zobaczyć sceny zza kulis filmu „Interrogation“ gdzie występuje WWE Hall of Famer Edge i gwiazda Total Divas Lana.

– W filmiku poniżej jest pokazane jak nowa SmackDown Women’s Champion Becky Lynch dostaje nowe plakietki do swojego tytułu.

– Paige ostatnio wzbogaciła się o kolejny tatuaż na cześć jej chłopaka Alberta Del Rio. Tym razem wytatuowane zostało jego imię. Paige pokazała zdjęcie ze swoim nowym tatuażem na Instagramie, ale po jakimś czasie usunęła zdjęcie.

– Emma była za kulisami ostatniego Raw po tym jak w maju doznała kontuzji pleców przez co musiała przejść operację.

Reklamy