Czy Paige zostanie ukarana?

Świat wrestlingu huczał ostatnio na temat prywatnych zdjęć i filmików Paige z udziałem Brad’a Maddoxa, Xavier’a Woodsa oraz tytułu kobiet NXT. Materiały zapewne pochodziły z 2013 lub 2014 roku kiedy Paige była jeszcze w NXT i była tam mistrzynią kobiet. Materiały trafiły do sieci dzięki jakiemuś hakerowi.

Na Wrestling Observer Radio dyskutowano na temat tego czy Anty Diva zostanie za ten cały skandal jakoś ukarana przez WWE. Dave Meltzer spekulował, że jeśli WWE postanowi ukarać Paige to będzie musiało również ukarać Xaviera, który również dalej pracuje dla nich w odróżnieniu od Maddoxa.

Niektórzy jednak nie są pewni czy to faktycznie Xavier był na jednym z filmików. Gdyby nie był to on to ukaranie Paige byłoby o wiele łatwiejsze skoro musieliby ukarać tylko ją. Nie zapominajmy również o tym, że WWE i The Rock są w trakcie kręcenia filmu na temat Paige co stawia WWE w trudnej sytuacji.

Jednakże nie pojawiły się żadne informacje o tym, że WWE poważnie ukarało Seth’a Rollins’a kiedy jego intymne zdjęcia dostały się do sieci w 2015 oraz Tom’a Phillips’a, którego prywatne wiadomości o treści pornograficznej również trafiły do sieci. Oboje zachowali swoje prace po incydentach.

W dodatku matka Paige, Saraya Knight grozi, że osoba, która umieściła materiały do sieci trafi przed sąd.

Uważacie, że WWE powinno ukarać Paige za całą sytuację?

Reklamy

5 thoughts on “Czy Paige zostanie ukarana?

 1. Zmarnowała karierę poprzez głupie zachowanie i dziecinność. Powinni ją zwolnić, co ona im daje takiego?

  Polubienie

 2. Nie wiem czy będą ją tak bronić i jej pomagać.. co ona im daje takiego? jest wiele zawodniczek na jej miejsce z większym talentem, które nie będą ośmieszać ich organizacji.. zresztą sama z nimi zaczęła walczyć więc.. może być tylko i wyłącznie sobie winna

  Polubienie

 3. Ja też się zgadzam, że powinni ja ukarać. Chociażby ze względu na szacunek wobec przyszłych, terazniejszej i następnych mistrzyń NXT

  Polubienie

 4. nie popełniła zbrodni, zotała już i tak ukarana za głupotę więc powinni jej pomóc zamiast ją karać. Dbać o talent mimo takiej porażki.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s