Świat wrestlingu huczał ostatnio na temat prywatnych zdjęć i filmików Paige z udziałem Brad’a Maddoxa, Xavier’a Woodsa oraz tytułu kobiet NXT. Materiały zapewne pochodziły z 2013 lub 2014 roku kiedy Paige była jeszcze w NXT i była tam mistrzynią kobiet. Materiały trafiły do sieci dzięki jakiemuś hakerowi.

Na Wrestling Observer Radio dyskutowano na temat tego czy Anty Diva zostanie za ten cały skandal jakoś ukarana przez WWE. Dave Meltzer spekulował, że jeśli WWE postanowi ukarać Paige to będzie musiało również ukarać Xaviera, który również dalej pracuje dla nich w odróżnieniu od Maddoxa.

Niektórzy jednak nie są pewni czy to faktycznie Xavier był na jednym z filmików. Gdyby nie był to on to ukaranie Paige byłoby o wiele łatwiejsze skoro musieliby ukarać tylko ją. Nie zapominajmy również o tym, że WWE i The Rock są w trakcie kręcenia filmu na temat Paige co stawia WWE w trudnej sytuacji.

Jednakże nie pojawiły się żadne informacje o tym, że WWE poważnie ukarało Seth’a Rollins’a kiedy jego intymne zdjęcia dostały się do sieci w 2015 oraz Tom’a Phillips’a, którego prywatne wiadomości o treści pornograficznej również trafiły do sieci. Oboje zachowali swoje prace po incydentach.

W dodatku matka Paige, Saraya Knight grozi, że osoba, która umieściła materiały do sieci trafi przed sąd.

Uważacie, że WWE powinno ukarać Paige za całą sytuację?