Paige powiedziała komuś, że chce, aby przyszedł do niej, jeśli będą jakieś problemy. Napotkała Mandy Rose i Sonye Deville, która twierdzą, że musi być pod dużą presją i przez to robi złe decyzje. Mają na myśli, dawanie niezasłużonym ludziom szansy na zdobycie tytułu. Mówią o Asuce, która nic ostatnio nie dokonała. Przegrała na WrestleManii oraz swój pierwszy pojedynek na SmackDown. Paige uznała, że Mandy zasługuje na doświadczenie, dlaczego Asuka zasługuje na bycie pretendentką i umieściła ją w pojedynku. Deville i Rose uradowane odeszły. Paige później w wywiadzie wyjawiła swoje niezadowolenie zeszłym segmentem z Joe i Cassem. Chociaż przyznała, że podobał jej się ogień rywalizacji, który zobaczyła. Z tego powodu stworzyła Money In The Bank Qualifying Match pomiędzy Bryanem, Cassem i Joe.

Lana, Rusev i Aiden English szykowali się na Dance Off.

– Lana i Naomi w towarzystwie panów zatańczyły przed fanami. Panie później razem zaczęły tańczyć, ale ich moment został przerwany przez Lane, która wykonała Neckbreaker na przeciwniczce. Doprowadziło to do bójki pomiędzy wszystkimi osobami w ringu, w którym ostatecznie zostali Naomi i bracia Uso.

Asuka szykowała się na swój pojedynek, malując czarną kreskę na swojej twarzy.

– Przed pojedynkiem Asuka została zaatakowana przez Deville.

– Asuka def.Mandy Rose (05:33) – SmackDown Women’s Champion Carmella on Commentary

Asuka wygrała po zapięciu Asuka Locku. Po walce Carmella wkroczyła do ringu i stanęła tuż naprzeciw swojej oponentki z Money In The Bank.

– Pojedynek oglądały Becky Lynch i Charlotte Flair, która planowała swój rewanż z Asuką po tym, jak ona wygra walizkę na Money In The Bank, a Asuka wygra SmackDown Women’s Title na tej samej gali. Becky dała jej do zrozumienia, że to ona zdobędzie walizkę w tym roku. Wie, że są przyjaciółkami, ale jedynym sposobem na zwycięstwo, jest granie solo. Rok temu była o włos od zdobycia walizki i w tym roku nic jej nie powstrzyma, nawet nie Charlotte. Flair rozumie, jak bardzo Becky potrzebuje tego zwycięstwa, ale potrzebuje go równie bardzo i jej zdaniem, to ona zostanie zwyciężczynią. Paige podsłuchała ich rozmowę, którą była zachwycona, ponieważ widziała zaciętą rywalizację. Wspomniała o zespole PCB i powiedziała, że nadszedł już czas. Odeszła, zostawiając Becky i Charlotte bez wyjaśnienia.

– Andrade Cien Almas wyszedł z szatni i przywitał się z nim przyjazny Sin Cara. Przyszła Zelina Vega, która musiała wyjaśnić Carze, że to nie jest Andrade, z którym się zna od wielu lat. To jest przyszłość SmackDown Live, a on jest nikim. Powiedziano coś po hiszpańsku i Andrade odszedł, a Zelina była zadowolona z tego, co usłyszała.