Sasha Banks mówiła o tym, że walizka Money In The Bank może zmienić czyjąś karierę w jednej chwili i dzięki temu może przepisać historię. Jej nazwisko znajduje się na tej walizce, ale zanim dostanie się do Ladder Matchu i dostanie się na szczyt drabiny, musi wygrać dzisiejszy Gauntlet Match. Ten pojedynek wymaga umiejętności, odwagi i szczęścia. Posiada dwie pierwsze cechy, ale nie potrzebuje szczęścia, gdy jest się Bossem.

Ronda Rousey przerwała wejście Nia’i Jax, która zmierzyła się z lokalną zawodniczką. Nia wzięła mikrofon i wyraziła swoje zadowolenie faktem, że Ronda wszystko ogląda z bliska. Może jej pokazać, co jej zrobi na Money In The Bank. Najpierw jej rywalka zapnie na niej swój ArmBar, który Nia z łatwością skontrowała i wykonała Powerbomb na biednej przeciwniczce. Nia zastanawia się, czy Ronda w ogóle da radę zapiąć swoją dźwignię. Później wykonała Samoan Drop na ofierze i twierdzi, że to wystarczyłoby, aby odnieść zwycięstwo nad Rondą. Jednak nie skończyła i wykonała Leg Drop, po którym można liczyć do nieskończoności. Ronda nigdy nie zmierzyła się z kimś takim jak ona w UFC. Jeśli chciałaby, to jej noga mogłaby zmiażdżyć klatkę piersiową podobnie jak Flipping Senton, który wykonała na oponentce. Nia zaproponowała, aby Ronda pomogła obolałej dziewczynce. Ronda po chwili zawahania się weszła do ringu, gdzie panie zatoczyły wokół siebie koło. Nia przyjrzała się zastraszającemu spojrzeniu Rondy, o którym tyle się nasłuchała. Ona jednak się nie boi, ale uważa go za dosyć zabawny. Na koniec zaśmiała się i powiedziała, że Ronda jest słodziutka. Jax odeszła, zostawiając zmieszaną przeciwniczkę w ringu.

Dana Brooke stałą przy rozpisanej tablicy i przyznała Sashy rację – potrzeba szczęścia, żeby wygrać Gauntlet Match. Ona wszystko obliczyła i wyliczyła możliwości na odniesienie zwycięstwa.

– The Riott Squad niszczyło rzeczy innych zawodniczek w szatni. Ruby Riott powiedziała, że ich nie obchodzą szczęście, przewaga liczebna, lecz jedność. Sarah Logan dodała, że każda kobieta będzie walczyła dla swojego własnego dobra, ale ona walczą jak wataha. Liv Morgan twierdzi, że im nigdy nie dawał szansy, ale dzisiaj dostają jedną. Ruby na koniec powiedziała, że ostatnie miejsce w Ladder Matchu należy do nich.

Mickie James powiedziała, że ona w odróżnieniu od reszty jest skupiona na nagrodzie. Walizka MITB wisi w powietrzu i wie dokładnie, co trzeba zrobić, żeby ją dostać. Trzeba więcej niż szczęścia, przyjaciół, czy odwagi. Jest sześciokrotną mistrzynią kobiet i nie osiągnęła tego przypadkowo. Wie, jak wykorzystać każdą szansę. Dzisiaj to ona wkroczy do MITB Matchu.

Bayley przed pojedynkiem powiedziała, że pomimo małych szans na zwycięstwo, nigdy nie odmówiła walki. Pokaże wszystkim, że czasami obliczenia to nie wszystko. Szanuje Mickie, ale jeśli musi ją pokonać, żeby dostać się do Ladder Matchu, to zrobi to bez wahania. Sasha powiedziała, że jej nazwisko jest napisane na walizce, ale powinna się lepiej przyjrzeć, ponieważ na kontrakcie Money In The Bank jest napisane jej imię.

– Sasha Banks def.Bayley, Liv Morgan, Dana Brooke, Sarah Logan, Ruby Riott & Mickie James (21:50)

Sasha zobaczyła, że reszta The Riott Squad chce pomóc Ruby, więc szybko je zaatakowała. Riott próbowała to wykorzystać i z zaskoczenia przypiąć rywalkę, lecz ostatecznie została umieszczona w Bank Statement i odklepała. Walka w szatni oglądała Ember Moon.