Na ostatnim odcinku SmackDown Live odbyły się dwa segmenty, które doprowadziły do stworzenia dwóch dobrze zapowiadających się pojedynków na następnym odcinku niebieskiego show.

Najpierw Lana i Naomi w towarzystwie swoich panów zmierzyły się w konkursie tańca. Wszystko było utrzymane w przyjacielskiej atmosferze i panie nawet razem zaczęły tańczyć, przez co zwyciężczyni nie została nigdy wyłoniona. Jednak w pewnym momencie The Ravishing Russian zaskoczyła byłą mistrzynię Neckbreakerem i rzuciła się na nią z pięściami. To doprowadziło pomiędzy panami do bójki, którą ostatecznie wygrali bracia Uso i Naomi.

Z tego powodu za tydzień zobaczymy Mixed Tag Team Match – Aiden English & Lana vs.Jimmy Uso & Naomi.

Później na show byłe mistrzynie kobiet Becky Lynch i Charlotte Flair oglądały pojedynek kobiet, po którym wdały się w pogawędkę. Mówiły o tym, że na Money In The Bank ich przyjaźń nie będzie miała znaczenia, kiedy w grę będzie wchodziło zdobycie walizki. SmackDown General Manager Paige podsłuchała ich pogawędkę i była zachwycona, że duch rywalizacji istnieje pomiędzy koleżankami.

Becky i Charlotte na początku nie wiedziały, o co jej chodzi, ale kilka minut później WWE ogłosiło, że za tydzień Flair i Lynch zawalczą ze sobą w walce jeden na jednego na kolejnym show.

Następne show SmackDown odbędzie się piątego czerwca w Corpus Christi w stanie Texas.