– Po tym jak The New Day zaczęło rzucać w The Miza naleśnikami, ten uciekł za kulisy i nie chciał mieć z nimi nic do czynienia. Jednak Paige kazała mu tam wrócić i zawalczyć z jednym z nich.

Lana przygotowywała się w szatni na swój pojedynek.

– Aiden English przedstawił Lane i zaczął śpiewać o niej piosenkę. The IIconics później sparodiowały go i zaśpiewały piosenkę o tym, jakim Lana jest nieudacznikiem.

– Lana (with Aiden English) def.Billie Kay (with Peyton Royce; 01:11) – Money In The Bank Qualifying Match

Lana wykonała Roundhouse Kick i SitOut Facebuster, aby wygrać.

Zelina Vega stała u boku Andrade Cien Almasa i mówiła o tym, jak jej klient przez lata podróżował po całym świecie, tworząc swoje nazwisko. Jest przyzwyczajony do najlepszych warunków i najlepszych rywali, czego nie dostał, kiedy przyszedł do SmackDown. Jest przyszłością niebieskiego show i jeśli nie dostanie tego, na co zasługuje, to po prostu sobie to zabiorą.

– Andrade Cien Almas (with Zelina Vega) def.??? (01:48)

Carmella udzieliła wywiadu, mając przy sobie maskę Asuki. Każdy, który jej nienawidzi, czeka, aż się tylko potknie. Wszyscy boją się Asuki, ale nie ona. Na WrestleManii Charlotte zniszczyła mit Asuki, a biorąc pod uwagę fakt, że ona pokonała Charlotte dwa razy, to znaczy, że jest dwukrotnie lepsza od Asuki. Ona widzi, prawdziwą wersję The Empress. To ona powinna się jej bać. Na Money In The Bank udowodni, że Mella Is Money.

– Naomi def.Sonya Deville (with Mandy Rose; 04:22) – Money In The Bank Qualifying Match

Naomi wygrała, po zaskoczeniu zawodniczki Roll Up’em. Walka za kulisami oglądały Becky Lynch oraz Charlotte Flair.