Podczas wczorajszej edycji SmackDown Live odbyły się dwa ostatnie kwalifikujące pojedynku do Money In The Bank Ladder Matchu kobiet na niebieskim show. Były to dwie walki jeden na jednego.

W pierwszym starciu The Ravishing Russian Lana, której towarzyszył Aiden English (jej mąż Rusev był w Bułgarii) pokonała The Femme Fatale Billie Kay, która przyszła z Peyton Royce. Pojedynek był krótki, ale niezwykle intensywny. Aiden został spoliczkowany przez Peyton za rozpraszanie wszystkich wielkim napisem, po czym Lana zaatakowała Royce. Billie rzuciła się na pomoc koleżance, ale otrzymała za to kopnięcie w głowę oraz SitOut Facebuster. W taki sposób Lana zakwalifikowała się do Money In The Bank Ladder Matchu oraz odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w starciu jeden na jednego.

W drugim pojedynku była mistrzyni kobiet Naomi zmierzyła się z Sonyą Deville, która dostała drugą szansę na zakwalifikowanie się do walki po tym, jak towarzysząca jej Mandy Rose odklepała w Triple Threat Matchu. Pomimo drugiej próby dostania się do starcia o walizkę, Sonya przegrała pojedynek. Tym samym Naomi została ostatnią zawodniczką SmackDown, która dostałą się do Ladder Matchu.

Ostatnie miejsce w walce zostanie zajęte przez zwyciężczynie Gauntlet Matchu na przyszłym Monday Night Raw.