– Kurt Angle otworzył Raw, ale przerwała mu Stephanie McMahon, która wybaczyła mu jego zachowanie przed i na WrestleManii. Uważa, że sprawował dobrą robotę w swojej roli Generalnego Menadżera, ale postanowiła sama przyjrzeć się z bliska podpisywaniu kontraktu o Raw Women’s Championship. Jest zdania, że Kurt powinien przestać dawać tyle szans Romanowi Reingsowi, który przybył na arenę. Chce, żeby Stephanie powiedziała mu to prosto w twarz. Stephanie zagroziła mu zwolnieniem, jeśli jego temperament znowu go zaślepi. Została oskarżona o faworyzowanie niektórych zawodników, czemu zaprzeczyła i przyszedł Kevin Owens, który uważa siebie za żywy dowód, że Stephanie robi to, co jest najlepsze dla biznesu. Pomimo tego, że miał problemy z jej bratem i ojcem, ona wciąż zatrudniła go na Raw. Stephanie nie była zachwycona z tego, że Kevin położył na niej swoją dłoń i ustaliła Owens vs.Reigns na dzisiejsze show.

Alexa Bliss powiedziała w wywiadzie, że w zeszłym miesiącu Ember Moon pokonała ją w jej debiutowej walce, ponieważ Bliss nie mogła się przygotować na ich pojedynek. Dzisiaj historia się nie powtórzy.

– Ember Moon def.Alexa Bliss (with Mickie James; 08:40)

Pod koniec walki Mickie wbiegła do ringu i chciała uderzyć Ember butem, ale sędzia ją zauważył i wyrzucił ją. Dodatkowo Ember znokautowała ją uderzeniem w głowę. Bliss próbowała wykorzystać całe zamieszanie i z zaskoczenia przypiąć przeciwniczkę, ale jej plan nie wyszedł. Po The Eclipse została przypięta i przegrała starcie.

– Stephanie przejęła biuro Kurta. Finn Balor i Braun Strowman przyszli do niej, aby poprosić o rewanż przeciwko Zigglerowi i McIntyerowi. Stephanie nie spodobał się ten pomysł, ponieważ na Money In The Bank będą rywalami. Uważa, że Finn obwiniał Brauna o ich ostatnią porażkę, co zdenerwowało Brauna. Stephanie umieściła ich w pojedynku przeciwko sobie. Braun zgniótł jabłko i powiedział, że lubi rywalizację, przerażając Finn’a na śmierć.

– Stephanie była w ringu na podpisywanie kontraktu na Raw Women’s Championship Match. Przywitała Nia’ie Jax, której pogratulowała zwycięstw na WrestleManii i Backlash. Później przywitała Ronde Rousey, którą zapewniła, że z jej ręką jest już wszystko w porządku. Stephanie spytała się Rondy, jak to jest przeskoczyć całą kolejkę zasługujących kobiet z Raw, które czekają na szansę zdobycia tytułu. Ronda czuła, że Stephanie chce namieszać i odpowiedziała, że Nia nie rzuciła im wyzwania, lecz wyzwała ją na pojedynek. Stephanie uważa, że Nia chce zbudować swoje nazwisko miażdżąc Ronde, która jak dobrze wie, nie miała jeszcze walki jeden na jednego w WWE, gdzie nie ma podziału ze względów na wagę. Nia jest większa oraz silniejsza i wie, że kiedy ją pokona na Money In The Bank, to zostanie najgroźniejszą kobietą na planecie. Stephanie zapytała się Jax, dlaczego pokonanie małej Alexy oraz wygranie mistrzostwa zabrało jej tak dużo czasu. Czyż nie polega za bardzo na swoim rozmiarze i sile? Czyż jest leniwa i jeśli tak, to ile zajmie Rondzie umieszczenie jej w Armbarze? Czy Ronda w ogóle da radę umieścić ją w swojej dźwigni? Stephanie tak mieszała, kiedy w końcu przerwała jej Nia, która powiedziała, że Ronda nie da rady umieścić jej w Armbarze. Ma dosyć słuchania tej samej gadki. Zbuduje swoje imię, kiedy pokona ją na Money In The Bank. Panie podpisały kontrakt, a Ronda potem odsunęła stół i powiedziała, że cieszy się z tego, że usłyszała prawdę i nie ma jej tego za złe. Podała jej rękę i panie uścisnęły sobie dłonie. Pretendentka dodała, że zabierze jej tytuł oraz jej zdrową rękę. Panie wbiły w siebie spojrzenia, a Stephanie szyderczo uśmiechała się za ich plecami.

– Natalya def.Dana Brooke, Liv Morgan & Sarah Logan (with Ruby Riott; 04:28) – Money In The Bank Qualifying Match

Natalya wygrała po zapięciu Sharpshootera na Logan.

– W wywiadzie po pojedynku Natalya powiedziała, że jedną z jej największych zalet jest jej doświadczenie oraz posiadanie Rondy jako koleżanki, z którą trenuje. Po Money In The Bank na Rondę będą mówili mistrzyni kobiet Raw, a na nią będą mówili Miss Money In The Bank.