W czwartek trzydziestego pierwszego maja organizacja Impact Wrestling wyemituje specjalny odcinek swojego cotygodniowego show o nazwie Under Pressure. Jak się niedawno dowiedzieliśmy, na tej gali zobaczymy dwa starcia Knockouts.

Odkąd Su Yung dołączyła dywizji Knockouts, a właściwie została sprowadzona przez Braxtona Suttera, była prawdziwym koszmarem w życiu Allie. Kilka tygodni temu na gali Redemption Allie udało się obronić swoje mistrzostwo Knockouts w walce z The Undead Bride, ale od tamtej pory jej rywalka przekroczyła wszystkie granice moralności.

W ciągu ostatnich tygodni Su postanowiła wykorzystać przyjaźń mistrzyni z Rosemary i zaatakować kontuzjowaną byłą mistrzynię. Z pomocą swojej armii Yung umieściła Rosemary w trumnie na oczach całego świata, a w zeszły czwartek pochowała ją w płonącej trumnie na pobliskim cmentarzu. Pomimo starań Allie nie udało się uratować swojej koleżanki, ale jak wiemy, jej zemsta może być czymś, na co Su nie jest gotowa.

Pierwszą szansą na zemszczenie się będzie Knockouts Championship Match na Under Pressure.

Dodatkowo dywizja musi teraz zmagać się z olbrzymim ego Tessy Blanchard, która dołączyła do organizacji dwudziestego drugiego kwietnia na gali Redemption. Wkrótce dała o sobie znać całemu rosterowi, a w szczególności Kierze Hogan, którą zaatakowała podczas jednego z jej niedawnych pojedynków. Panie zmierzyły się ze sobą na ostatnim odcinku i to Blanchard odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w Impact Wrestling.

Jednak jej atak na obolałej Kierze nie spodobał się powracającej Madison Rayne, która obserwowała walkę zza stołu komentatorskiego. Postanowiła postawić się nowej twarzy dywizji i o mały włos doszło między nimi do szarpaniny. Panie również będą mogły rozstrzygnąć swój spór na Under Pressure w standardowej walce jeden na jednego.