Obecnie w O2 Arena w Londynie odbywają się nagrania SmackDown Live. Radzę Wam co chwilę sprawdzać ten wpis i szukać zaktualizowanych wyników gali.

Paige umieściła Mandy Rose i Sonye Deville w Triple Threat Matchu o miejsce w Money In The Bank Matchu wraz z Becky Lynch. Rose i Deville wciąż nie mogą uwierzyć, że ich była liderka nie chce im pomagać.

– The Royal Mellbration rozpoczęło się z ogłoszeniem, aby zapomnieć o królowej i zacząć modlić się, żeby Bóg miał w swojej opiece Carmelle, która miała wyrzuty do widowni, że nie okazują jej szacunku, podczas gdy czekają przed szpitalem, żeby zobaczyć jakieś dziecko. Kazała im padać przed nią na kolana. Porównuje widownię do dywizji kobiet, ponieważ wszyscy uważają, że nie zasługuje na bycie mistrzynią. Jej zdaniem jest lepsza od całej reszty nawet od Rondy Rousey czy Trish Stratus. Te słowa doprowadziły do przybycia Paige, która ogłosiła, z kim Carmella zawalczy na Money In The Bank. Carmella próbowała wymigać się z pracowania na tej gali, ale Paige nie kupiła tego i powiedziała, że jej rywalką będzie Asuka, która weszła do ringu. Niezadowolona Carmella szybko odeszła.

– Paige ogłosiła United States Championship Match – The Miz vs.Jeff Hardy

– Becky Lynch def.Sonya Deville & Mandy Rose – Money In The Bank Qualifying Match 

Becky wygrała po tym, jak umieściła Mandy w dźwigni.

– Na ekranie pojawiły się Peyton Royce i Billie Kay, które wyśmiewały się z Lany i mówiły, że Billie zdobędzie walizkę Money In The Bank.