W zeszłym tygodniu pisałem o tym, jak była SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair za jakiś czas przejdzie operację z powodu pękniętego implanta w jednej z jej piersi.

Flair miała poddać się zabiegowi po trwającej trasie WWE po Europie, ale od dnia, kiedy napisałem o jej sytuacji, sprawy trochę się zmieniły.

Po pierwsze dowiedzieliśmy się, że jej implant pękł jeszcze przed WrestleManią, ale problem nie został od razu naprawiony, ponieważ Charlotte nie chciała przegapić jej wielkiego pojedynku na WrestleManii oraz dalszego programu o SmackDown Women’s Championship. WWE chciało również, aby Charlotte pojawiła się na Backlash i na trasie w Europie z racji na pokaźną wypłatę, którą zawodnicy dostaną za ten tour.

Charlotte miała poddać się operacji po trasie, ponieważ nie chciała przegapić SummerSlam, a nie będzie mogła od razu wrócić do ringu. To oznacza, że najprawdopodobniej zostanie usunięta z Money In The Bank Ladder Matchu.

The Nature Girl przez ten cały czas próbowała utrzymać całą sytuację w sekrecie, co było szczególnie trudne podczas jej sesji zdjęciowej dla The Body.

Jednak to nie była jedyna sprawa zdrowotna, z którą Charlotte musiała ostatnio się zmagać. Podczas jednego z show w Niemczech kiedy jeden z fanów chciał zrobić sobie z nią zdjęcie, odpowiedziała, że nie może tego zrobić, ponieważ straciła zęba. Z tego powodu WWE ściągnęło ją z najbliższych show w Europie, aby mogła przejść zabieg i naprawić swoje uzębienie.

Niedawno Charlotte napisała na Twitterze, że wraca na trasę, co oznacza, że problem z jej zębem nie był aż tak poważny.