Rozstanie Nikki Belli i Johna Ceny jest jednym z najgłośniejszych tematów w tym roku i jak się okazuje, nie był to pierwszy raz, kiedy para ze sobą zerwała.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Nikki wyjawiła, że kilka miesięcy temu odwołała swój ślub podczas planowania go. Wyjaśniła, że w trakcie przygotowań człowiek zdaje sobie sprawę, że zwiąże się z kimś do końca swojego życia. Przypomniała sobie, jak bardzo chce być mamą, ale obiecała Johnowi, że nie będzie o tym wspominać, ponieważ on ma inne plany na przyszłość.

Pewnego dnia po prostu obudziła się i postanowiła z nim porozmawiać. Powiedziała mu, że nie będzie go błagała o dzieci, więc postanowiła, że muszą zakończyć swój związek. Cena był w szoku.

Nikki żałowała, że wszystko to dzieje się przed kamerami, ponieważ John jest bardzo prywatną osobą. Uważa, że oboje zasługują na bycie szczęśliwymi. On poleciał do Tampy, a ona do San Francisco i obiecała, że zabierze swoje rzeczy z jego domu w ciągu najbliższych trzydziestu dni. Kilka dni później John przyjechał do niej, ponieważ nie mógł bez niej żyć i powiedział, że jest gotowy na zostanie ojcem, co ją zszokowało.

Ich problemy będziemy za kilka dni mogli zacząć oglądać na Total Bellas. W dodatku pojawiła się zapowiedź pierwszego odcinka trzeciego sezonu, w którym Nikki i jej siostra Brie Bella rozmawiają na temat problemów sercowych najdłużej panującej mistrzyni Div w historii. Możecie ją obejrzeć poniżej.