Jednym z najgorętszych programów podczas drogi od WrestleManii w tym roku był storyline pomiędzy najlepszymi koleżankami i byłymi mistrzyniami Raw – Sashą Banks oraz Bayley.

Panie doświadczyły wielu upadków w ich przyjaźni z powodu dwulicowych incydentów na Royal Rumble, Elimination Chamber i na WrestleManii. Od wielu miesięcy próbują zakopać topór wojenny, ale najprawdopodobniej ich konflikt jeszcze chwilę potrwa.

Prawda jest taka, że jest to jeden z najdłuższych programów kobiet od długiego czasu. Ich storyline trwa już piąty miesiąc i chociaż niektórym fanom marzy się zobaczyć ostateczny pojedynek pomiędzy byłymi mistrzyniami, Bayley cieszy się każdą chwilą swojego obecnego feudu i ma nadzieje, że jeszcze chwilę potrwa.

Podczas wywiadu ze Sky Sports Bayley wspominała swoje dzieciństwo, podczas którego wiele feudów, które odbywały się w WWE, było podbudowywane przez bardzo długi czas. Z biegiem czasu widz był coraz bardziej wciągnięty w fabułę, a teraz, ponieważ jest wiele osób w dywizji, programy często nie mają wystarczającej ilości czasu, aby zostać dobrze rozpisane.

Liczy, że ona i Sasha zmierzą się ze sobą na SummerSlam w Brooklynie, gdzie panie kilka lat temu stoczyły jeden z najlepszych pojedynków w historii NXT.