– Tomasso Ciampa przyszedł przy muzyce Gargano i powiedział, że on wygrał wojnę. Przerwała mu Candice LeRae, która spytała się go, kim on jest. Ma dość płakania z powodu jego okrutności, podczas gdy przyszłość Gargano jest niepewna. Ciampa zawsze będzie wiedział, że Johnny jest od niego lepszy. Według Tomassy jest większym mężczyzną niż Johnny i nawet Candice ma większe jaja niż jej mąż. Candice spoliczkowała go.

– Lacey Evans def.Brandi Lauren

Lacey wykonała Moonsault, podniosła Brandi i znokautowała ją, aby wygrać szybki pojedynek. Po walce Kairi Sane zaatakowała Lacey i chciała wykonać Insane Elbow, ale Lacey uciekła z ringu.

– Lacey Evans def.Kairi Sane

Kairi chciała wymierzyć cios ze szczytu narożnika, ale Lacey znokautowała ją w locie i wygrała.

– Candice i Johnny w kołnierzu ortopedycznym przyszli do ringu. Gargano cierpi z powodu tego, co zrobił Ciampy. Zastanawiali się z Candice nad ich przyszłością i czy to wszystko jest tego wartę. Uznali, że dalsza walka ma sens i zerwał swój kołnierz. Wezwał Ciampe do ringu pomimo sprzeciwów przerażonej Candice. Gdy Ciampa przyszedł, Candice pobiegła po sędziów. W bójce panów Candice została poszkodowana.

– Vanessa Borne def.Steffanie Newell

Borne wykonała Swinging Neckbreaker, aby wygrać.

Dakota Kai w wywiadzie powiedziała, że pozwoliła Baszler wejść w jej głowę i nazwała ją tyranem. Shayna Baszler przerwała jej i powiedziała, że ich walka zakończy się ze znokautowaną Kai.

– Lacey Evans wygłosiła promo, w którym zaakceptowała rewanż z Sane. Powiedziała, że jej nokautujący cios nazywa się Women’s Right.

– Kairi Sane def.Lacey Evans

Kairi wygrała po wykonaniu Insane Elbow.

– NXT Women’s Champion Shayna Baszler def.Dakota Kai – NXT Women’s Championship Match

Shayna wygrała po zapięciu swojej firmowej dźwigni.

Po walce Shayna kontynuowała swój atak na Dakocie, której na pomoc przybiegła Nikki Cross. Zmieszana Shayna zabrała swój tytuł i odeszła, ale Nikki dogoniła ją i ukradła jej mistrzostwo. Rzuciła jej wyzwanie na pojedynek z Dakotą jako specjalnym sędzią. Nie była to oficjalna walka, ale Nikki wykonała na mistrzyni Swinging Neckbreaker. Dakota odliczyła do trzech i dała Nikki mistrzostwo. Cross zaczęła świętować tak, jakby faktycznie wygrała.