– Asuka def.Sonya Deville

Był to Dark Match.

Paige otwarła show i zaczęła mówić o tym, jak wielkim sukcesem było Backlash oraz o następnej gali Money In The Bank.

– W szatni Carmella powtarzała, że pokonała Charlotte Flair na Backlash i z tego powodu zorganizuje Royal Mellabration za tydzień w Londynie. Ric Flair, którego córkę pokonała nie jest zaproszony tak samo jak członkowie królewskiej rodziny.

Naomi przypomniała, że wygrała Battle Royal na WrestleManii oraz SmackDown Women’s Championship, który zdobędzie ponownie po tym, jak wygra walizkę Money In The Bank. Ktokolwiek będzie mistrzynią, niech przygotuje się na poczucie glow.

– Przed walką The IIconics wyraziły, jak przykro jest im z powodu porażki Charlotte Flair na Backlash. Billie Kay powiedziała, że wciąż jest inspiracją i jej wujek w Australii, który się jąkał, gdy zobaczył wyraz twarzy Charlotte, to zaczął się histerycznie śmiać tak mocno, że wyleczyło to jego jąkanie. Żałuje, że nie może zrobić perfum z wyrazu Charlotte pełnego bólu i agonii. Peyton Royce spróbowała sparodiować twarz Charlotte, ale Billie uznała, że to jest zabawne tylko kiedy Charlotte to robi. Powiedziały, że kontrakt Money In The Bank należy do przyszłości, a przyszłość jest ikoniczna.

– Charlotte Flair def.Peyton Royce (with Billie Kay; 12:53) – Money In The Bank Qualifying Match

Royce odklepała do Figure Eight.

Asuka powiedziała, że chce wspiąć się po drabinie, zdobyć kontrakt i wykorzystać go na Carmelli. Nikt nie jest gotowy na Asuke.

Mandy Rose i Sonya Deville przygotowały się, aby wyjść na arenę na pojedynek Rose. Paige chciała im przypomnieć, że Absolution nie żyje. Panie wyjaśniły jej, że postanowiły się wspierać pomimo tego, że Paige zostawiła ich dla nowej posady i przecież nie jest ich mamą. Paige żałuje, że wyrzuciły ją z grupowej konwersacji, bo wiedziałyby, że Sonya ma zakaz bycia przy ringu podczas walki Mandy. Panie były oburzone, ale Rose szybko się otrząsnęła i zapewniła koleżankę, że sobie poradzi.

– Mandy Rose def.Becky Lynch (02:23)

Mandy wygrała po tym, jak nadziała rywalkę na górną linę i wykonała School Boy Roll Up.