Gwiazda GLOW i była Knockouts Champion Awesome Kong na swoim Instagramie opublikowała filmik kilka minut przed tym, jak miała poddać się operacji kręgosłupa. Kilka godzin później napisała, że operacja przeszła pomyślnie. Kong zmagała się z problemami z plecami przez większość swojej kariery, która wciąż trwa. Od czasu do czasu dalej walczy.

– W sieci pojawiły się spekulacje, że Becky Lynch i jej chłopak Luke Sanders zakończyli swój związek. Lynch usunęła wszystkie zdjęcia Luke’a ze swojego Instagrama oraz przestała obserwować go na mediach społecznościowych. Sanders jest zawodnikiem UFC.

Sumie Sakai i Jenny Rose zawalczą ze sobą w Chicago o Women Of Honor Championship trzynastego maja na trasie War of the Worlds. Będzie to pierwszy pojedynek, w którym Sumie postawi swoje mistrzostwo na szali.

Ronda Rousey nie pojawiła się na ostatnim odcinku Mondsay Night Raw ponieważ była w Fiji, gdzie nagrywała Shark Week. Program będzie miała swoją premierę dwudziestego drugiego lipca na programie Discovery.

– Podczas Live Eventu w Bournemouth WWE puściło reklamę nadchodzącego United Kingdom Tournament, który rozpocznie się już w czerwcu. Podczas reklamy ogłoszono kilka nazwisk, które pojawią się na galach i wśród nich znalazła się obecnie panująca mistrzyni kobiet Progress Toni Storm. Została ona pierwszą kobietą reklamowaną na galę United Kingdom WWE.

– Wczoraj na ASY TV swoją premierę miał program The UFO Sho. W programie była mistrzyni kobiet Lita zwiedzała Roswell, Santa Fe, Nowy Meksyk i Sedone. Jak wytłumaczyła w jednym z ostatnich wywiadów, w programie nie chodzi o udowodnienie istnienia UFO, lecz podróżowanie i zatrzymywanie się w każdej atrakcji o tej tematyce.

– W tym sezonie Table For 3 zobaczymy razem Alexe Bliss, Lite i Trish Stratus.

– W sieci krążą plotki, że Tessa Blanchard i Ricochet zerwali ze sobą. Byli ze sobą przez długi czas i razem pracowali na scenach niezależnych. Mieli nawet swoje wspólne gadżety do sprzedaży fanom, które nie są już w sprzedaży. Źródła podają, że sytuacja pomiędzy nimi jest skomplikowana. Podobno problemem w związku była niewierność po obu stronach oraz doszło nawet do incydentu, w którym Tessa została wyrzucona z Performance Center, gdzie Ricochet obecnie pracuje. Podobno problemy z niektórymi ludźmi za kulisami WWE są powodem, dlaczego WWE nie podpisało z Tessą kontraktu po Mae Young Classic. Od lat w sieci krążą pogłoski, że trudno pracować z Blanchard i często trudno się z nią dogadać.

Aoi Kizuki pierwszego maja ogłosiła, że w październiku przejdzie na emeryturę. Aoi to niezależna zawodniczka z Japonii z trzynastoletnim doświadczeniem. Tę informacje ogłosiła światu w trzynastą rocznicę swojego debiutu.

– WWE i E! ogłosiło, że Total Divas powróci z ósmym i dziewiątym sezonem. Oficjalna data powrotu show nie została ogłoszona.

– Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Then, Now, Forever: The Evolution of WWE’s Women’s Division.

– W sieci pojawiły się plotki, że John Cena spotyka się z jakąś inną gwiazdą Total Divas i niektóre źródła twierdzą, że jest to obecna mistrzyni kobiet SmackDown Carmella. The Princess of Staten Island wysłała na Instagramie wiadomość, która ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła tym plotkom.

Nikki Bella na swoim kanale na YouTube oznajmiła, że teraz mieszka ze swoją siostrą. Ona i John będą musieli pojawić się razem na gali NBC czternastego maja z innymi reprezentantami WWE.

– Organizacja Chikara ogłosiła kolejne trio do swojego wielkiego turnieju, który odbędzie się trzydziestego pierwszego sierpnia oraz pierwszego i drugiego września w Pensylwanii. Jessica Troy, Shazza McKenzie i Madison Eagles będą reprezentowały organizacje Shimmer. Dodatkowo w turnieju wezmą udział Kimber Lee, która jest częścią drużyny The New Republic oraz Katarina Leigh, która będzie reprezentowała The Ohnaka Gang. 2018 King of Trios to turniej, w którym uczestniczy walczą ze sobą w sześcioosobowych walkach drużynowych.

– WWE wypuściło do sprzedaży nową koszulkę Billie Kay i Peyton Royce, którą możecie kupić tutaj.

Nia Jax napisała na Twitterze, że Alexa Bliss tak naprawdę nie jest kontuzjowana i powiedziała tak tylko, żeby mogła mieć wymówkę, dlaczego przegrała na Backlash.

– Gwiazdy ze sceny niezależnej Karissa Rivera i Tasha Steelz były za kulisami gali Backlash. Natomiast Xia Brookside, która często występuje w Stardom była za kulisami wczorajszych nagrań NXT w Winter Park.

– Nia Jax, Natalya, Naomi, Becky Lynch i Charlotte Flair były ostatnio w Nowym Yorku, aby nagrać Carpool Karaoke.

– Była mistrzyni Knockouts Rosemary, która w lutym doznała kontuzji nogi podczas pojedynku, na ostatnich nagraniach Impact Wrestling wystąpiła w segmencie z Su Yung, chociaż nie wyleczyła jeszcze swojej kontuzji. Ostatnio w sieci pojawiły się informacje, że Rosemary doznała zerwanego więzadła krzyżowego, co przeważnie zajmuje bardzo dużo czasu do wyleczenia.

– Poniżej możecie zobaczyć zwiastun kolekcji na WWE Network zadedykowanej Mickie James o tytule Crazy Sweetheart.

Brandi Rhodes, która niedawno wystąpiła w Stardom, zawalczyła tam w czterech pojedynkach i dwie walki stoczyła ze złamanym obojczykiem. Będzie musiała poddać się operacji.

– Dwie ostatnie Four Horsewomen z MMA Marina Shafir oraz Jessamyn Duke przyjechały ostatnio do Performance Center na trening.

– Niedawno Jazzy Gabert po raz pierwszy zawalczyła od operacji karku, którą przeszła w styczniu.

Sarah Logan oraz Raymond Rowe, który występuje w WWE w zespole War Raiders ogłosili, że dwudziestego pierwszego stycznia wezmą ślub. Para była ze sobą, zanim podpisali kontrakty z WWE.