Bayley powiedziała, że jako Hugger nie może wyobrazić sobie nic lepszego niż wejście na szczyt drabiny i objęcie walizki Money In The Bank.

– Baron Corbin & The Revival def.No Way Jose & Titus Worldwide (with Dana Brooke; 05:05)

– Ember Moon def.Sasha Banks & Ruby Riott (with The Riott Squad; 10:45) – Money In The Bank Qualifier Match

Pod koniec walki doszło do bójki pomiędzy The Riott Squad, Sashy i Bayley. Ember wykonała The Eclipse na obu zawodniczkach, gdy Banks zamierzała wykonać Bank Statement na Ruby i dostała się do Money In The Bank Matchu.

– W wywiadzie po walce Ember powiedziała, że jest w siódmym niebie. Nie jest słabeuszem, a ludzie przez jej całe życie próbowali ją ograniczać i za każdym razem udowadnia, że są w błędzie. Dzisiaj wykorzystała swoją szansę i pokazała, że liczą się dla niej talent, szacunek i serce. Zamierza zdobyć walizkę Money In The Bank.

Alexa Bliss powiedziała w filmiku, że można osiągnąć swoje marzenia, nawet gdy jest się ofiarą tyranii. Dostała się na szczyt tej dywizji i zrobi to ponownie, kiedy wykorzysta walizkę Money In The Bank na Nia’i Jax i zostanie mistrzynią oraz inspiracją dla wszystkich małych dziewczynek.

Natalya powiedziała, że wzięcie udziału w pierwszym Money In The Bank Matchu było zaszczytem. Wie, co trzeba zrobić, żeby wygrać i kiedy to nastąpi, to odciśnie swoje piętno w historii jako najlepszej zawodniczki, która jest, była i będzie. Powiedziała swojemu kotowi, że przyniesie ze sobą walizkę do domu.