Paige wyjaśniła, że komisarz Shane McMahon nie pojawi się na dzisiejszym show. Z powodu kontrowersyjnego zakończenia pojedynku Shinsuke Nakamura vs.AJ Styles na The Greatest Royal Rumble Match ich pojedynek o WWE Championship na Backlash będzie No Disqualification Matchem.

Renee Young przedstawiła The IIconics oraz Carmelle, która się nie pojawiła. Peyton zaczęła przedrzeźniać Renee, która wypomniała jej, że zrobiła okropny Kanadyjski akcent. Billie spytała się jej, czy nie są wystarczająco dobre dla niej, żeby przeprowadziła z nimi wywiad. W zeszłym tygodniu pokonały Asuke w jej pierwszej walce na SmackDown. Kiedy Renee to zakwestionowała, Billie kazała jej pobiegać za łosiem. The IIconics przedstawiło Carmelle, która wyraziła swoje podekscytowanie na dzisiejszy pojedynek. Razem są niepowstrzymane. Niech pokażą, dlaczego Mella is Money, a przyszłość jest ikoniczna.

– Aiden English miał zaśpiewać Rusevowi nową piosenkę na Rusev Day, ale przyszła Lana, więc English dał małżeństwu trochę prywatności. Lana przyznała, że jej mąż miał świetny pojedynek przeciwko The Undertakerowi, ale przegrał. Coś opóźnia jego drogę na szczyt. Rusev nie wiedział, o czym Lana mówi, ale wtedy znowu przyszedł Aiden, który zapomniał swojego płaszcza.

Becky Lynch wciąż była na siebie wściekła za ostatnią przegraną. Asuka kazała jej zapomnieć o zeszłym tygodniu, bo dzisiaj uderzą z trzykrotnie większą siłą. Przyszła Charlotte Flair, która wyśmiała słowa ich dzisiejszych oponentek. Na Backlash odzyska swój tytuł, ale dzisiaj nauczy Carmelle lekcje o szacunku. Asuka porównała ich do Avengers.

– Pokazano klip z zeszłego tygodniowa po SmackDown, jak Mandy Rose i Sonya Deville wyśmiewały się z Becky oraz z tego, że przez nią Asuka przegrała jej pierwszą walkę na SmackDown. Nazwały ją pomagierem Charlotte.

– Rose i Deville przyszły do biura Paige, z którą się ciepło przywitały. Panie twierdziły, że wiedzą, dlaczego zostały tutaj przywołane i chcą tylko dowiedzieć się, którą z nich wybrała. Paige wybrała Mandy, która myślała, że zawalczy o tytuł kobiet. Paige wyjaśniła, że jeśli chcą Championship Match to muszą na niego zapracować, a za tydzień Rose zawalczy z Becky. Rose i Deville były zszokowane, że nie doświadczają specjalnego traktowania. Paige wyjaśniła im, że The Absolution nie żyje, co nimi wstrząsnęło.

Zelina Vega słyszy wszystkich fanów, którzy chcą wiedzieć, kiedy Andrade Cien Almas przybędzie na SmackDown. Dowiedzą się, kiedy im powie. Na razie może im powiedzieć tyle, że niebieskie show zmieni się na zawsze.

– Becky Lynch, Charlotte Flair & Asuka def.SmackDown Women’s Champion Carmella & The IIconics (Peyton Royce & Billie Kay; 13:30)

Asuka zdobyął zwycięstwo po tym, jak umieściła Royce w Asuka Locku.