– W wywiadzie przed pojedynkiem Sasha Banks została zapytana, czy próbowała naprawić swoją przyjaźń z Bayley, aby stanęła w jej narożniku podczas dzisiejszego pojedynku. Sasha wyjawiła, że pomimo jej prób Bayley nie odebrała jej telefonów i nie odpisała na jej odpowiedzi. Najwyraźniej pasuje jej fakt, że The Riott Squad chce przejąć kontrolę na Raw, ale jej to nie odpowiada. Jeśli Ruby chce bójki, to ma ją jak w banku.

– Ruby Riott (with The Riott Squad) def.Sasha Banks (12:30)

Bayley oglądała pojedynek za kulisami. Ruby wygrała po wykonaniu The Riott Kick, kiedy Sasha była na narożniku.

– W kolejnym Moment of Bliss Alexa Bliss znowu namawiała ludzi do stawienia czoła tyranii. Opowiedziała swoje przeżycia z Nia’ią Jax, kiedy były razem w Disney World. Nia cały dzień naśmiewała się z niej, poprzez pytanie pracowników, czy Alexa jest wystarczająco wysoka na kolejki dla dorosłych, a przy obiedzie poprosiła kelnera o menu dla dzieci dla niej. Zamieniła najszczęśliwsze miejsce na ziemi w najsmutniejszy dzień w jej życiu, ale na Backlash zwalczy okrutne zagrywki Jax i odzyska swój tytuł kobiet. Dedykuje ten pojedynek dla każdej osoby, która musiała zmagać się z kimś takim jak Nia. Dla nich nie pozwoli, aby tyran znowu wygrał.

– No Way Jose def.Baron Corbin (02:40)

Titus Worldwide rozproszyło Barona przez co przegrał pojedynek.

– Natalya (with Ronda Rousey) def.Mickie James (with Alexa Bliss, 02:57)

Alexa wskoczyła na krawędź ringu, kiedy zobaczyła, że Natalya chce zapiąć Sharpshootera. Doprowadziło to do tego, że Ronda zaczęła ją ścigać wokół ringu. W międzyczasie Mickie została przypięta i przegrała pojedynek.

Po walce przybiegła Nia Jax, która przegoniła Alexe, a potem świętowała razem z Rondą i Natalyą.