– Jakiś czas temu mogliśmy zauważyć, że Asuka kończy swoje wszystkie pojedynki poprzez zapięcie Arm Bara, co miało zbudować fundament do jej przyszłego feudu z Rondą Rousey. Panie mają ze sobą zawalczyć na następnej WrestleManii. WWE kazało Asuce przestać wykonywać ten ruch, ponieważ ta dźwignia zaczęła być zapinana przez Ronde od jej debiutu na WrestleManii.

Na początku WWE planowało zwycięstwo Asuki w pojedynku z Charlotte Flair na WrestleManii 34 oraz nieudany cash-in Carmelli. Zwycięstwo Charlotte może sugerować, że to ona zawalczy z Rondą na przyszłej WrestleManii.

Tenille Dashwood napisała na Twitterze, że podczas ostatnich tygodni jej ciało kazało jej zwolnić i zwolnić tempo. Po odpoczynku powróciła już na siłownie oraz wystąpiła w kilku pojedynkach w Wielkiej Brytanii.

Rosa Mendes, która od kilku miesięcy trenowała w Maryland Championship Wrestling, wkrótce wystąpi w swojej pierwszej walce od kwietnia 2015 roku, kiedy walczyła w Europie podczas trasy WWE. Dziewiętnastego maja na gali Spring Fever 2018 wspomnianej wcześniej organizacji Rosa zawalczy z Gią Scott, która również trenuje w MCW.

Dodatkowo w sieci pojawiły się plotki, że Rosa dołączy wkrótce do Ring Of Honor. W zeszłym miesiącu była na widowni podczas ich nagrań show w Pittsburghu i podobno rozmawiała z szefami organizacji. Rosa opublikowała też na Instagramie zdjęcie z obecną mistrzynią Women Of Honor Sumie Sakai.

Nixon Newell, która w kwietniu 2017 podpisała kontrakt z WWE, dopiero w zeszłym miesiącu stoczyła swoją pierwszą walkę w NXT. Powodem tak długiej przerwy od ringu była jej kontuzja nogi, której doznała w czerwcu zeszłego roku i powstrzymała ją przed wystąpieniem w Mae Young Classic. Po dziesięciu miesiącach rehabilitacji Nixon powróciła do akcji i wraz z Dakotą Kai zawalczyły z Reiną Gonzalez oraz Vanessą Borne na Live Evencie w Venice.

– Ring Of Honor ogłosiło, że w ich trasie po Wielkiej Brytanii pod koniec maja wystąpią Tenille Dashwood, Brandi Rhodes, Sumie Sakai i Kelly Klein.

– Dave Meltzer poinformował na Twitterze, że to Vince McMahon chciał umieścić Paige w roli nowego Generalnego Menadżera SmackDown.

– WWE musiało zmienić nazwę The Iconic Duo na nazwę The IIconics, ponieważ z tej samej nazwy korzysta firma z odzieżą sportową. Przez to WWE nie mogłoby wyprodukować żadnych koszulek, czapek itp. z Billie Kay oraz Peyton Royce.

– Gratulacje dla Momo Watanabe, która niedawno wygrała 2018 Stardom Cinderella Tournament w Korakuen Hall w Japonii. W finałowej rundzie Momo pokonała Bea Priestley.

Wrestling Observer Newsletter podaje, że Nikki Cross nie została przywołana na główny roster z resztą Sanity, ponieważ WWE uważa, że jest potrzebna w dywizji kobiet w NXT. Po WrestleManii trzy inne kobiety opuściły roster NXT, więc Nikki musi zbudować mocną dywizję. Mówi się, że będzie miała dużą rolę na nadchodzącym NXT TakeOver w Chicago w czerwcu.

– Poniżej możecie obejrzeć teledysk nowego singla Mickie James o tytule Left Right Left.

Wrestling Observer Newsletter podaje, że WWE ma wielkie plany dla The Riott Squad na Monday Night Raw.

– Gratulacje dla Taylor Wilde, która w zeszłym miesiącu przywitała na świecie swojego pierwszego syna Taylor Johna.

– Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Vince Russo’s Attitude ze specjalnym gościem Terri Runnels.

PWInsider podaje, że WWE zapłaci swoim zawodniczkom za Greatest Royal Rumble tak, jakby wystąpiły na show. Jak wiadomo, panie nie mogły wystąpić na gali z powodu kulturalnych uprzedzeń kraju. Jerry Lawler powiedział wcześniej, że WWE zamierza zrekompensować swoim zawodniczkom za niemożliwość wystąpienia na gali.

The Impact Lounge podał, że byłe zawodniczki Impact Wrestling Rebel oraz Taryn Terrell chcą powrócić do organizacji. Taryn w wywiadzie powiedziała, że nie skończyła jeszcze z wrestlingiem i żałuje, że wszystko skończyło się tak drastycznie w zeszłym roku z powodu ich gal w Kanadzie, gdzie Taryn nie może się dostać. Nie wie jednak, czy nowi szefowie są zainteresowani, oraz że mocno walczyła o jej ostatni theme song.

Sonya Deville podobno spotyka się z byłą zawodniczką NXT Zaharą Schriber, która wcześniej spotykała się też z Sethem Rollinsem.

Tutaj możecie zobaczyć nowy tytuł Knockouts, który po raz pierwszy pojawił się na ekranie na gali Redemption.

Deonna Purrazzo, Chelsea Green, Tessa Blanchard, Brandi Rhodes, Britt Baker i Penelope Ford wystąpią na gali All In we wrześniu tego roku w Chicago.

– Po wczorajszym odcinku Raw w sieci krążą plotki, że na SummerSlam możemy zobaczyć pojedynek pomiędzy Rousey i Nia’ią Jax.