W zeszłym tygodniu była zawodniczka WWE Danielle Moinet znana wcześniej jako Summer Rae, napisała na swoim Twitterze wiadomość, która doprowadziła do spekulacji ze strony fanów na temat jej przyszłości w świecie wrestlingu.

Danielle, która w październiku zeszłego roku została zwolniona z WWE po wielu miesiącach nieobecności na ekranie, napisała poniższą wiadomość:

Zaczekajcie chwilę. Wszyscy myśleliście, że już skończyłam…”

Wiadomość pojawiła się podczas nagrań gal Impact Wrestling, więc kilka fanów nawet myślało, że Moinet zadebiutuje w tej organizacji. Jednak do tego nie doszło i przez kilka dni nie wiedzieliśmy, do czego odnosiły się jej powyższe słowa.

Teraz wychodzi na to, że jej wiadomość nawiązywała do jej przyszłego występu oraz pierwszej walki od sierpnia 2016 roku.

Dwudziestego piątego maja pojawi się na gali organizacji Battle Championship Wrestling w Burwood East w Australii. Na show pojawi się również Ivelisse Velez i obie panie mają wziąć udział w turnieju o mistrzostwo kobiet. Obie zawodniczki pojawiły się na plakacie promującym event. The First Lady of NXT jest reklamowana pod swoim prawdziwym imieniem.