Impact Wrestling:

– Taya Valkyrie def.Rebel

Taya wygrała po wykonaniu Road to Valhalla. Po walce Taya poprosiła o oklaski dla powracającej Madison Rayne i dodała, że za tydzień pokaże jej, dlaczego nazywają ją Lucha Royalty i Knockouts Royalty.

– Madison Rayne def.Tessa Blanchard

Madison wygrała poprzez Roll Up.

– Grado (with Katarina Leigh) vs.Eddie Edwards

Pojedynek nigdy się nie rozpoczął, ponieważ Eddie zaatakował Grado kijem i zaczął grozić Katarinie. Przywołał Tommy’ego Dreamera, który miał być głosem rozsądku. Eddie chciał dowiedzieć się, dlaczego Tommy nie pozwoli mu wykończyć Sami’ego. Edwards zaatakował Dreamera kijem.

– Madison Rayne def.Taya Valkyrie

Madison wygrała po wykonaniu Rayne Drop. Po walce złapała za mikrofon i mówiła o swoim ekscytującym powrocie do Impazt Zone. Nie zamierzała znowu walczyć w ringu, lecz w życiu trzeba wykorzystywać okazje. Stworzyła świetne momenty w swojej karierze, poprzez pokonanie Tessy i Valkyrie. Impact obiecało jej walkę o tytuł, jeśli pokona Taye. Teraz będzie mogła stworzyć kolejny moment dla siebie, swojej córki i każdego z jej fanów. Na Slammiversary zamierza pokonać The Undead Bride i został sześciokrotną mistrzynią Knockouts. Było słychać śmiech mistrzyni, która jednak się nie pojawiła.

– Tessa Blanchard def.Kiera Hogan – No Disqualification Match

Xplosion:

– Katarina Leigh def.Scarlett Bordeaux

– Knockouts Champion Su Yung def.Diamante (with LAX)

Su wygrała po wykonaniu The Panic Switch. Diamante została bardzo ciepło przywitana przez publiczność podczas jej powrotu.

– Katarina Leigh (with Grado) def.Alisha Edwards

Leigh wygrała po wykonaniu Uranage Backbreaker. Katarina odesłała Grado za kulisy, ale on powrócił i razem świętowali.