– Knockouts Champion Allie def.Taya Valkyrie – Knockouts Championship Match

Allie wygrała po wykonaniu BSE i Codebreaker’a.

Po walce pojawiło się wiele dziewczyn pomalowanych jak Su Yung i przyniosły ze sobą trumnę. Allie kopnęła trumnę, po czym zgasły światła. Su Yung pojawiła się w ringu i zaatakowała mistrzynię przy użyciu Rope Hanging Pedigree. Su próbowała włożyć Allie do trumny, ale pojawiła się Rosemary w koszulce Demon Bunny i przegoniła napastniczkę.

– Podczas bójki pomiędzy oVe i Eddie’m Edawrdsem puszczono filmik ze szpitala, gdzie Sami był przy łóżku Alishy. Sami chciał tylko porozmawiać.

– Rosemary vs.Su Yung

Walka nigdy się nie zaczęła, ponieważ panie zaczęły walczyć poza ringiem i Rosemary otrzymała The Panic Switch na podłodze. Przyszedł The Legion of Undead Brides (dziewczyny Su) z trumną. Allie przybiegła i zaatakowała Su, lecz została powstrzymana przez jej pomocnice. Su wykonała The Panic Switch na Rosemary ze szczytu sceny na stół, po czym umieściła ją w trumnie. Allie musiała wszystko oglądać i nie mogła nic zrobić.

– Taya Valkyrie vs.Kiera Hogan

Pojedynek zakończył się bez zwyciężczyni, ponieważ Tessa Blanchard zaatakowała Kiere.

– Kongo Kong (with Jimmy Jacob) def.Grado (with Katarina Leigh)

Katarina Leigh to dawna Winter/Katie Lea Burchill. Leigh odeszła bez Grado po walce i zostawiła go na pastwę Jimmy’ego oraz Kongo. Na pomoc przybiegł mu Moose.

– Su Yung def.Knockouts Champion Allie – Knockouts Championship Last Rites Match

Allie przyszła do muzyki Rosemary i miała na sobie jej makijaż. Su umieściła Allie w trumnie i zamknęła wieko, dzięki czemu została nową mistrzynią.

– oVe (with Sami Callihan) vs.Drago & Aerostar

Walka zakończyła się bez zwycięzców, ponieważ Edwards przybiegł i zaatakował oVe. Alisha była przy ringu i krzyczała do swojego męża, aby przestał. Eddie kontynuował swój atak nawet po przybyciu ochroniarzy i lekarzy, którzy sprawdzali, co z poturbowanym Samim.

– Grado (with Katarina Leigh) def.Rohit Raju

– Tessa Blanchard def.Kiera Hogan – Madison Rayne On Commentary

Blanchard zaatakowała Hogan po walce, ale przegoniła ją Madison.