– Dolph Ziggler & Drew McIntyre def.Titus O’Neil & Apollo Crews (with Dana Brooke; 02:05)

– The Riott Squad w wywiadzie skomentowało swój atak na Sashy i Bayley. Wiadomość, którą chciały wysłać, była skierowana do całej dywizji. Nie przyszły tutaj, aby budować mosty lub być idolami. Są tutaj, aby niszczyć. Przerażone zwierzęta są najprostszymi zdobyczami. Teraz każda zawodniczka boi się swojego cienia. Jeśli Alexa i Mickie będą sprawiały kłopoty, to zostaną potraktowane tak jak Sasha i Bayley. Przy Riott Squad wszyscy padają na kolana, płacząc i prosząc o pomoc. Jest to bardzo nieprzyjemne i właśnie, dlatego im się to podoba.

Alexa Bliss w specjalnym ogłoszeniu mówiła o tym, że tyrani rosną podczas ciszy. Namawia wszystkich, aby mówili to, co widza, gdy tyrani działają. Pewnego razu do niej i jej byłej koleżanki Nia’i Jax podeszła stara kobieta, która wyglądała, jakby nie jadła od tygodni. Podzieliła się z nią posiłkiem, ponieważ ma serce ze złota, ale Nia wyrwała jej miskę i zaczęła jeść. Nigdy nie zapomni wyrazu twarzy tej starej kobiety oraz odgłosu pożerającej Nia’i. Ona nic wtedy nie zrobiła i będzie musiała z tym żyć do końca życia. Doradziła dzisiejszym partnerkom Jax, aby nie były cicho, podczas zachowania Nia’i. Razem mogą stworzyć ten świat lepszym i ona dokończy to na Backlash, gdy odbierze Jax mistrzostwo kobiet i udowodni, że tyrani nigdy nie wygrywają.

Natalya, Sasha Banks, Bayley, Ember Moon i Nia Jax były w szatni i mówiły o swojej dzisiejszej walce. Wyśmiały słowa The Riott Squad i Moon powiedziała, że to one będą się mały własnych cieni. Nia powiedziała Alexie i Mickie, że wyśmiewanie się z niej, szkodzi zdrowiu. Bayley i Sasha jako ostatnie zostały w szatni i wymieniły się długim spojrzeniem bez słów.

– The Riott Squad, Alexa Bliss & Mickie James def.Bayley, Ember Moon, Raw Women’s Champion Nia Jax, Natalya & Sasha Banks (15:10) – poprzez dyskwalifikację

Pod koniec walki Logan zaatakowała prawą nogę Natalii, która miała James w Sharpshooterze. Mickie kontynuowała atak na kontuzjowanej rywalce, co doprowadziło do przyjścia jej koleżanki Rondy Rousey, którą James również zaatakowała. To doprowadziło do bójki pomiędzy nimi, podczas której Ronda zapięła ArmBara na James, co doprowadziło do dyskwalifikacji.