Allie udzieliła wywiadu, w którym mówiła o tym, że odkupienie dla wielu ludzi może znaczyć coś innego. Niektórzy zawodnicy i fani nie biorą jej poważnie jako mistrzyni, ale udowodniła w walkach z Laurel Van Ness i Sienną, że są w błędzie. Dzisiaj udowodni to samo w pojedynku z Su Yung. Myślała, że może ufać Braxtonowi, który jak się okazało, troszczy się tylko o samego siebie. Przez długi czas ona nie martwiła się o siebie, ale o kogoś innego. Dzisiaj walczy dla siebie, dla mistrzostwa Knockouts i za swoje własne odkupienie.

– Puszczono promo kolekcji The Essential z Gail Kim.

– Taya Valkyrie def.Kiera Hogan (08:00) – Tessa Blanchard on Commentary

Taya wygrała po wykonaniu The Road to Vallhala, a po walce napluła na obolałą Kierę.

Alisha pojawiła się podczas wywiadu zespołu jej męża oraz po jego pojedynku, kiedy Eddie przypadkowo uderzył ją kijem prosto w głowę. Lekarze ruszyli jej na pomoc.

– Puszczono promo reklamujące walkę o tytuł Knockouts.

– Knockouts Champion Allie def.Su Yung (with Braxton Sutter; 07:17) – Knockouts Championship Match

Pod koniec walki Allie spoliczkowała Braxtona i uniknęła The Panic Switch poprzez prędkie wykonanie Roll Up’u na rywalce. To przypięcie z zaskoczenia pozwoliło jej wygrać walkę o zachować tytuł. Po walce Sutter chciał wynagrodzić Su jej przegraną. Upadł na jedno kolano i zaczął mówić, że jest najświetniejszą rzeczą jaka kiedykolwiek mu się przytrafiła. Kocha ją i chce, aby spędzili razem resztę swoich żyć. Zapytał się, czy za niego wyjdzie, ale Su oślepiła go trucizną w twarz i zaczęła dusić The Purge, tym samym odrzucając jego zaręczyny.