Zeszłego wieczoru podczas gali Redemption organizacji Impact Wrestling doświadczyliśmy miłej niespodzianki w postaci debiutu nowej zawodniczki dywizji Knockouts.

Kiedy wewnątrz ringu Lucha Royalty Taya Valkyrie walczyła z The Girl on Fire Kiera Hogan, przy stole komentatorskim zawitała Tessa Blanchard, która przez resztę pojedynku mówiła o tym, jak dywizja Knockouts potrzebuje kogoś z jej rodowodem oraz wiedzą o tym biznesie, z którą rzecz jasna przyszła na świat. Dla tych, którzy nie wiedzą, Tessa jest córką Tully’ego Blancharda, jednego z oryginalnych Four Horsemen.

Pojedynek Knockouts zakończył się zwycięstwem Valkyrie i biorąc pod uwagę fakt, że Tessa pilnie obserwowała przyszłą konkurencję, wkrótce możemy zobaczyć te panie razem w akcji.

Tessa rozpoczęła swoją karierę w czerwcu 2014 roku i od tamtej pory wystąpiła w takich organizacjach jak Stardom, Shimmer, gdzie wraz z Vanessą Kraven wygrały tytuły drużynowe, Queen of Combat, Lucha Underground oraz WWE, gdzie w zeszłym roku wystąpiła w pierwszym Mae Young Classic. Reprezentuje trzecie pokolenie zapaśników.