Alexa Bliss jako topowa gwiazda dywizji kobiet WWE ma mało czasu na odpoczynek z powodu ciężkiego grafiku. Z tego powodu wiele osób nie było zdziwionych, kiedy w sieci pojawiły się informacje o tym, że Bliss nie wzięła udziału w trasie WWE po Afryce Południowej.

Wszyscy myśleli, że wzięła po prostu kilka dni wolnego, aby odsapnąć od wyczerpującego toku pracy. Jednak teraz mówi się, że The Wicked Witch of WWE przeszła operację plastyczną, a niektóre źródła mówią nawet, że powiększyła sobie biust, co wiele fanów podejrzewało na podstawie niektórych z jej ostatnich zdjęć na mediach społecznościowych.

Jeśli była mistrzyni faktycznie powiększyła sobie biust, to do ringu będzie mogła powrócić za około sześć tygodni. Ostatni raz walczyła w zeszłym tygodniu na Monday Night Raw. Na ostatnim odcinku Raw pojawiła się tylko w promie, podczas którego było widać klatki piersiowej zawodniczki.

Mówi się, że Bliss wystąpi na gali Backlash w rewanżu z WrestleManii o Raw Women’s Championship, ale ten pojedynek nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Gdyby w najbliższym czasie Alexa zawalczyła w ringu, te plotki okażą się zwyczajnymi pogłoskami.