Paige zaprezentowała Shane’owi McMahonowi Tag Team Match na main event odcinka – Rusev & Aiden English vs.AJ Styles & Daniel Bryan. Shane był zachwycony.

– The Miz wygłosił promo ze swojego domu w towarzystwie swojej żony Maryse i córki Monroe Sky. Nie zamierzał przyjść do SmackDown w Superstar Shake-up. Przybędzie za tydzień jako solowy akt. Chciał powiedzieć, że skopie Danielowi tyłek, ale Maryse kazała uważać na język przy ich córce.

Sonya Deville & Mandy Rose dołączyły do rosteru SmackDown.

– The Bludgeon Brothers zaatakowali braci Uso. Przerażona Naomi przybiegła, aby zobaczyć co z jej mężem i błagać napastników, aby go oszczędzili.

Carmella przyszła na Mellabration, podczas którego powiedziała, że nie jest już tylko księżniczką Staten Island, ale koronowaną księżniczką SmackDown Live. Czekała 287 długich dni na dobrą okazję, z której skorzystała i zajęła swoje prawowite miejsce na szczycie dywizji kobiet. Pokonała jedną z najświetniejszych zawodniczek w historii Charlotte Flair i zrobiła to w pojedynkę. Pokonała kobietę, która zakończyła rekord Asuki. Jedyne co musiała zrobić, to czekać aż Charlotte będzie zaślepiona własnym ego. To, co dokonała tydzień temu, było historyczne i zostanie to zapamiętane jako największy moment w historii kobiet i nie tylko w historii rewolucji kobiet. Puszczono filmik zadedykowany nowej mistrzyni, która przyznała, że będzie brakowało jej Frankie’go (swojej walizki), bo miała go przy sobie przez 287 dni. Ten wynik jest niczym w porównaniu do tego, jak długo będzie miała Kleopatrę, czyli tytuł kobiet. Przyszła Charlotte Flair, która wypomniała, że filmik pominął kilka szczegółów takich jak pomoc Jamesa Ellswrotha oraz The Iiconics. Nie jest zła z tego powodu, ponieważ zna najbrudniejszego zawodnika w grze. Szanuję fakt, że wykorzystała korzystną okazję. Jest tutaj, by powiedzieć jej, że o wiele trudniej jest zostać na szczycie niż się tam dostać. Przyszły The IIconics, które uznały narzekanie Charlotte oraz obwinianie ich za jej porażkę za żałosne i zaczęły ją przedrzeźniać. Tydzień temu prosiła o magię i dostała to od nich. Ten moment zostanie zapamiętany na zawsze dzięki nim. Charlotte patrzy na przyszłość, która jest ikoniczna. Charlotte rzuciła się z pięściami na The IIconics i wkrótce na pomoc przybiegła Becky Lynch. Odbył się pojedynek.

– Charlotte Flair (with Becky Lynch) def.Billie Kay (with Peyton Royce; 07:50) – SmackDown Women’s Champion Carmella on Commentary

Flair wygrała po zapięciu Figure Eight.

Po walce The IIconics i Carmella rzuciły się na Becky oraz Charlotte, którym na pomoc przybiegła Asuka.

Zelina Vega przedstawiła siebie i jej klienta. Zapowiedziała, że przejmą kontrolę na SmackDown Live.