Szóstego kwietnia na gali WWE Hall of Fame była mistrzyni kobiet Lisa Moretti znana fanom WWE jako Ivory została oficjalnie wprowadzona do Hall of Fame wraz z takimi zawodnikami jak Goldberg, Mark Henry czy The Dudley Boyz. Poniżej znajduje się raport z jej przemowy.

Najpierw zobaczyliśmy Molly Holly, która miała zaszczyt wprowadzić swoją koleżankę do Hall of Fame, której kariera trwałą prawie dwadzieścia lat. Od 25 roku życia do 45 roku życia przyłożyła się do dzisiejszego szacunku, który zawodniczki dzisiaj dostają. Poza ringiem Ivory prowadziła WWE Experience, trenowała dzieciaki na Tough Enough, oczarowywała żołnierzy i odwiedzała chorych w szpitalach. Podróżowała z WWE tak długo, że musieli jej dodać dodatkowe strony do jej paszportu. Jest wiele zawodników, którzy chwalą się, że występowali w samych dużych miastach na świecie, ale widzieli tylko lotnisko, hotel, siłownie i arenę. Ivory nie jest jak oni. Jej pasja do przygody nie tylko doprowadziła ją do GLOW, ale dzięki niej żyła pełnią życia każdego dnia.

Wzięła udział w wielu wycieczkach, podczas których zwiedzała najbardziej znane miejsca do tych najmniej znanych. W dodatku podróżowała po całym świecie ze swoim wiernym przyjacielem Frankie’m. Jej przygoda z Ivory rozpoczęła się jedenastego września 2001 roku w hotelu w Teksasie. Włączyły telewizor i były zdruzgotane. W takich sytuacjach dobrze mieć przyjaciela, który jest zdeterminowany, aby podnieść innych na duchu. Postanowiono, że show odbędzie się dwa dni po ataku. Gwiazdy mogli wybrać, czy chcą wystąpić, czy nie. Ivory postanowiła wystąpić dwukrotnie, aby uwolnić widzów od rzeczywistości i umieścić uśmiechy na ich twarzach. Kilka dni później było Raw i lecenie samolotem nie było opcją. Ivory postanowiła urządzić nieziemską podróż samochodem wraz z Lilian, która mocno cierpiała, gdyż była z Nowego Yorku. Z wiatrem we włosach śpiewały największe przeboje, a gdy dotarły do hotelu, Ivory zaczęła skakać po łóżkach, jak niewyładowane dziecko. Kiedy wdrapała się na szafę, spojrzała na nią i ponieważ tęgie umysły myślą podobnie, Molly złapała Lilian, rzuciła ją na łóżko, a Ivory wykonała Frog Splash z szafy, którego nie powstydziliby się członkowie rodziny Guerrero. To była terapia w stylu Ivory.

Nie tylko dzięki jej etyce pracy, wyczynom w ringu, pewności siebie przy mikrofonie i niewiarygodnej możliwości odgrywania wielu osobliwości jest zapamiętana jako jedna z ikon rewolucji kobiet, ale również dzięki temu, kim jest jaka osoba. Ivory nie miała nic do sprzedania, czy wypromowania, ale złapała za telefon i dołączyła do mediów społecznościowych, aby złapać kontakt z jej fanami, którzy mieli przygotować ją na ten wieczór. Poprosiła Lilian Garcie, aby pomogła jej przedstawić Ivory i tak też się stało. Ivory powiedziała, że Lilian śpiewa, jak anioł, ale czasami może być diabłem. Pewnego wieczoru w samochodzie wypakowanym po brzegi zawodniczkami w środku pustkowia, zaczęła udawać i krzyczeć, że kończy się paliwo. Był to najlepszy dziesięcio sekundowy kawał. Przy Molly czuje się do dzisiaj, jak małe dziecko, ponieważ jest mądra. Czuje się przy niej, jak dwulatka, a jest od niej szesnaście lat starsza.

Z Molly zawsze się podróżowała, ponieważ nie narzekała i plotkowała tak jak ona. Molly po prostu nie komunikowała się z nimi, gdy to wszystko się działo. Prowadziła samochód i nuciła, a gdy ktoś nie słucha, jak narzekasz, to szybko kończy się gadać, co jest świetnym rozwiązaniem dla kłócących się małżeństw. W 1986 przybyła do Nowego Orleanu w stroju Tiny Ferrari, aby zareklamować GLOW i o dziwo dzisiaj jest znowu w tym samym mieście i dołącza do WWE Hall of Fame. Ma z tym miastem związane wiele dobrych i złych wspomnień. W 2005 roku huragan Katrina zatopił miasto i zniszczył życia wielu ludzi oraz zwierząt. Po występie w Ohio na małej gali, gdzie zebrała trochę pieniędzy dla potrzebujących zwierząt, wskoczyła z siostrzenicą do wypożyczonego samochodu i przybyła, aby pracować z ocalałymi zwierzakami i to zmieniło jej życia na zawsze. Do dzisiejszego dnia pracuje ze zwierzakami i chce za to podziękować Nowemu Orleanowi. Mówiła, jak podekscytowana jest na WrestleManie i pojedynki kobiet.

Za jej czasów sytuacja dla kobiet wyglądała inaczej. Musiały walczyć o ograniczone miejsce na karcie w biznesie zdominowanym przez mężczyzn w trasie. To było trudne życie z marną wypłatą. Ona miała zaszczyt poznać pierwsze zapaśniczki wraz z Molly i Victorią na premierze filmu dokumentalnego Lipstick & Dynamite. Nigdy nie uważały, że rozpoczną rewolucję, ale tak się wydarzyło. GLOW oraz Attitude Era zmieniło wrestling kobiet na zawsze. Wszystkie zawodniczki, które wymieniła, pracowały ciężko, aby zainspirować następne pokolenie. Dywizja wciąż ewoluuje i błyszczy. Jest dumna z bycia siostrą dla ich wszystkich. Podziękowała WWE za rewolucję, która doprowadziła do ewolucji. Kiedy wspominała swoje wyzwania, wielkie momenty i nauczki, których doświadczyła, przypomniało jej się, co mówił jej brat o chodzeniu do pracy. Kochał chodzić do pracy, ponieważ wszyscy byli od niego mądrzejsi. Ona w WWE była otoczona najlepszymi zawodnikami w biznesie i uwielbiała to. Nie ważne, jakim życiem żyjesz, zawsze chodzi w nim o ludzi i podziękowała fanom, którzy pomogli ją zbudować i pomogli jej dostać się na to miejsce. Nie miałaby odwagi tam stać, gdyby nie oni, którzy pomogli jej na Twitterze.

Chyba że nazywasz się Ric Flair, to doświadczysz coś takiego tylko raz podobnie, jak z braniem ślubu…chyba że nazywasz się Ric. Jej nigdy nikt się nie oświadczył nawet nie Flair, więc uważa tę ceremonię jako jej doświadczenie ślubne. Oświadczył jej się Mark Carrano, który zaproponował dołączenie do Hall of Fame i wtedy podesłali jej kontrakt, w którym pisano, że musisz kupić suknię balową, co zrobiła i przywołało to złe wspomnienia, gdy musiały walczyć w kieckach. Wciąż zastanawiała się, czy ktoś nie wrzuci ją do basenu pełnego błota. Jest na to gotowa, bo jej bielizna też jest godna Hall of Fame. Panna młoda musi być przygotowana na tę ceremonię przez druhnę Molly. Wieczorem panieńskim zajęłaby się jej dobra koleżanka Ashley, która potrafi znaleźć dobrych facetów i jest odpowiedzialna za jej start w tym biznesie. Wszystkie druhny musiały ją znosić i kopać jej tyłek. Mówi o wszystkich GLOW Girls. Życzyła jednej z nich Angelinie wesołej rocznicy ślubu. Wymieniała mężczyzn, którzy pomogli jej stworzyć swoją karierę i nazwała ich swoimi drużbami.

Kiedy zaczęła mówić o tańcu na weselu, zabrzmiała muzyka Right To Censor. Ivory może liczyć, że jej bracia będą mieli wszystko pod kontrolą, gdy ktoś będzie zbyt mocno balangował. Podziękowała niektórym zawodniczkom, z którymi walczyła na początku swojej kariery i od których dużo się nauczyła oraz wzniosła toast dla kobiet, których już wśród nich nie ma, czyli Mountain Fiji, Big Bad Mama, Princess Jazzmine, Tera The Southern Belle, Luna, Chyna, Mae Young i The Fabulous Moolah. Każda panna młoda ma coś starego (tutaj Ivory wskazała na siebie), coś nowego (swój pierścień), coś pożyczonego (pożyczy kilka minut od następnego zawodnika, który zostanie wprowadzony) i coś niebieskiego (wyciągnęła fioletowy szalik, który lepiej jej pasuje). Serenadę zaśpiewa Lilian, która za każdym razem jak śpiewała hymn, wywoływana u niej gęsią skórkę. Jest z niej niezwykle dumna. Goście to WWE Universe, członkowie jej rodziny (nawet jej bracia, którzy zażądali, że zostaną wspomnieni jako jej pierwsi trenerzy). Ma świetną rodzinę i jej rodzeństwo ma świetne małżeństwa. Kiedyś zapytała swojej siostry, co jest świetnego w małżeństwie. Jej siostra odpowiedziała, że nie mogłaby wyobrazić sobie życia bez jej męża. On doświadczył wszystkiego, czego ona dokonała.

Ivory złożyła swoją przysięgę, w której wyszła za mąż za fanów, współpracowników, momenty i wspomnienia, które tworzą jej karierę. W zdrowiu i w chorobie, na dobre i na złe itp. Podziękowała fanom za bycie jej świadkami.