Wczoraj podczas epizodu Monday Night Raw była Divas Champion Paige oficjalnie ogłosiła, że kończy swoją karierę zapaśniczki. To ogłoszenie nie obeszło się bez szumu w sieci, gdzie wiele innych zawodniczek powiedziało kilka dobrych słów na temat The Anti Divy. Poniżej tylko niektóre z nich.

AJ Lee:

Płomień, który świeci dwa razy mocniej, świeci dwa razy krócej #ThankYouSaraya”

Mandy Rose:

Nie mogę nawet wyrazić, jak bardzo jestem za ciebie wdzięczna @RealPaigeWWE…Nauczyłaś mnie tak wiele w tak krótkim czasie od Tough Enough aż dotąd. Kocham cię i dziękuje”.

Sasha Banks:

Nie jestem najlepsza, jeśli chodzi o pisanie moich uczuć, więc jest to dla mnie niezwykle trudne, ale nie mogę pozwolić, aby ten moment minął bez powiedzenia #ThankYouPaige i muszę dać Ci znać jak wiele szacunku mam dla ciebie jako zawodniczki. Wrestling znaczy tak wiele dla nas obu i fakt, że pomogłaś przekroczyć granice w wrestlingu kobiet, będzie zapamiętany przez następne pokolenia. Fakt, że tak, jak wiele z nas, doszłaś tak daleko, mówi mi, że jesteś w stanie osiągnąć wszystko, o czym marzysz. Wiem, że przed tobą jest pełno marzeń i dobrych doświadczeń. Jeśli twoje marzenia zawierają bycie znowu w ringu, to nie mam wątpliwości, że znowu cię w nim zobaczę”.

Billie Kay:

Poznałam @RealPaigeWWE na lotnisku, kiedy miała 17 lat. Od razu poczułam z nią związek i wiedziałam, że będzie absolutną gwiazdą. To jest dopiero jej początek. Jestem podekscytowana na zobaczenie, co ma dla niej przyszłość”.

Nia Jax:

Ona jest gwiazdą i nie mogę się doczekać, aż zobaczę, co zrobi następne. Kocham cię bardzo! @RealPaigeWWE”

Becky Lynch:

Dokonałaś tak wiele dla wrestlingu kobiet w tak młodym wieku i osiągnęłaś tak dużo @RealPaigeWWE. To łamie moje serce”.

Natalya:

Dziękuje @RealPaigeWWE za bycia jedną z moich ulubionych przeciwniczek, z jakimi przyszło mi pracować w ringu. Jestem z ciebie dumna za bycie tak silną, ale jestem też podekscytowana na te wszystkie szans, które leżą na twojej drodze. Jesteś gwiazdą i urodziłaś się, by błyszczeć! Kocham cię!”

Nikki Cross:

Nie ważne, jak bardzo byłaś zajęta, gdy ja miałam tryout lub po prostu byłam za kulisami, zawsze znalazłaś czas, aby się przywitać z uśmiechem i uściskiem. Jestem załamana. Dziękuje za przetarcie szlaków i za zmienienie gry. Twój dom @RealPaige WWE #ThankYouPaige”

Sonya Deville:

Trzy lata temu @mandysacs i ja poznałyśmy @realpaigewwe jako naszego sędziego na WWE Tough Emough. Kilka miesięcy temu zadebiutowałyśmy z nią na Monday Night Raw jako Absolution. Dzisiaj stałyśmy z nią po raz ostatni, kiedy odeszła na emeryturę z powodu kontuzji. Paige ty nas zainspirowałaś, uczyłaś i zabrałaś pod swoje skrzydło. Nie tylko byłaś naszym współpracownikiem, ale też przyjacielem i siostrą. Thank you Paige”

Renee Young:

Mam wiele miłości, szacunku i podziwu dla tej laski! Zobaczenie, jak odchodzisz dzisiaj z ringu, złamało mi serce, ale odkąd cię poznałam, twoja gwiazda zawsze świeciło niezwykle jasno. Masz magnetyczną energię i całą ekscytującą przyszłość przed sobą. Nie mogę się doczekać, gdzie się spełnisz. Joan Jett do mojej Blondie, @realpaigewwe ty zawsze będziesz jedną z najlepszych, która postawiła stopę w ringu i otwarła drzwi wielu kobietom. Kocham cię dziewczyno”

Lilian Garcia:

Mam specjalne miejsce w sercu dla tej niesamowitej dziewczyny @realpaigewwe. Paige te drzwi może i są teraz zamknięte, ale znając ciebie, będziesz błyszczeć w swoim następnym rozdziale nawet bardziej. Jesteś prawdziwą perełką, którą cieszę się, że poznałam! Kocham cię głęboko! Kontynuuj rozsiewać swoją duszę na cały świat w następnej rzeczy, którą postanowisz zrobić!

Beth Phoenix:

Twoje zdrowie i przyszłość przyniosą niesamowite rzeczy #ThankYouPaige”

Kairi Sane:

@RealPaigeWWE naprawdę doceniam twoją dobroć. Dzięki tobie dzisiaj jestem, kim jestem #ThankYouPaige”

Ember Moon:

Bez @RealPaigeWWE nie byłoby #EmberMoon #ThankYouPaige”

Madison Rayne:

#ThankYouPaige za bycie tak bardzo miłą, jak jesteś utalentowana. Reprezentujesz wszystko, czym wrestling kobiet powinien być. Troszcz się o siebie. To zawsze jest priorytet”

Gail Kim:

#thankyoupaige @realpaigewwe Jesteś inspiracją dla wielu osób. Dziękuje za wszystko, co zrobiłaś dla wrestlingu kobiet”

Taya Valkyrie:

Jestem z ciebie duna @RealPaigeWWE i ze wszystkiego, co osiągnęłaś. To nie jest koniec, ale nowy początek!”

Rosa Mendes:

Zawsze widziałam w @realpaigewwe coś wyjątkowego od momentu, w którym ją poznałam. Ona dokonała tak dużo dla wrestlingu kobiet, ale była też dla mnie jak siostra #thankyoupaige #thankyousaraya za twoją przyjaźń, za twoją bezwarunkową miłość i za twoją lojalność. Jestem z ciebie dumna dziecino. Jordan i ja przesyłamy uściski, całusy i dużo miłości”

Paige:

Jestem totalnie powalona ilością miłości i wsparcia. Dziękuje wszystkim. To dla mnie dużo znaczy. To nie jest jednak koniec. Tylko początek czegoś wyjątkowego. #ThankYou #ThisIsMyHouse”