Zeszłej nocy na Monday Night Raw była mistrzyni Paige dokonała zasmucającego ogłoszenia, dotyczącego jej przyszłości w świecie wrestlingu.

Wszyscy wiedzą o tym, że kilka miesięcy temu podczas pojedynku na Live Evencie The Anti Diva doznała kontuzji, który wykluczył ją z występowania w ringu oraz we wszystkich historycznych walkach kobiet. W sieci wkrótce pojawiły się plotki, że jej kariera wewnątrz kwadratowego pierścienia dobiegła końca, ale aż do tej pory sama zawodniczka ani WWE nie wypowiedzieli się na ten temat. Aż do wczoraj.

Po walce swojej koleżanki z The Absolution Paige została w ringu i zaczęła mówić o swojej sytuacji zdrowotnej.

Niektórzy z Was może to wiedzą, niektórzy może nie, więc muszę powiedzieć prawdę. Trudno było mi siedzieć na uboczu wczoraj podczas WrestleManii. Kocham ten ring. Byłam urodzona, aby być w tym ringu. To jest mój dom, to jest moja dusza i to jest moja krew. Niestety z powodu kontuzji karku nie mogę już występować w ringu. To jest jedna z najtrudniejszych rzeczy, którą będę musiała powiedzieć w mojej karierze.

Chciałabym powiedzieć każdej zawodniczce. Jestem dumna z bycia częścią tej dywizji. My wszystkie stworzyłyśmy tę dywizję w coś wielkiego, w coś czego nigdy sobie nie wyobrażałyśmy, więc dziękuje Wam wszystkim za kulisami. Chcę podziękować mojej rodzinie, ponieważ bez nich nie byłabym tutaj dzisiaj, ale chcę również podziękować Danielowi Bryanowi. On powrócił z kontuzji, która mogła zakończyć jego karierę wczoraj na WrestleManii i zawalczył w swojej pierwszej walce i przez to dajesz mi nadzieję. Chcę również podziękować Edge’owi, który jest tutaj dzisiaj i mówił ze mną za kulisami. On pokazał mi, że jest życie poza tym wszystkim. Ma rodzinę, ma dzieci, ma żonę, ma karierę aktorską i chociaż bardzo mnie to boli, będę musiała znaleźć coś innego.

Chcę podziękować WWE za pozwolenie mi na zrobienie tego i pozwolenie mi występować przed wami przez ostatnie cztery lata. Tutaj w Nowym Orleanie zadebiutowałam i wygrałam Divas Championship i cztery lata później Nowy Orlean to miejsce, w którym chcę odejść na emeryturę.

Chcę podziękować Wam wszystkim. Dziękuje Wam wszystkim. Wszystkich Was kocham i tak, to na zawsze będzie mój dom”.

PWInsider podaje, że to był ostatni występ Paige na ekranie WWE. Pomimo tego niewykluczone jest, że będzie promowała film Fighting With My Family oraz Total Divas, jeśli jest częścią następnego sezonu.

Ja jestem pogrążony w olbrzymim smutku.

THIS IS YOUR HOUSE!