Zeszłej nocy na WrestleManii odbył się (nie)pierwszy w historii Battle Royal kobiet na tej oto gali. W pojedynku wzięło udział aż dwadzieścia zawodniczek ze wszystkich trzech rosterów: Raw, SmackDown i NXT.

Pod koniec walki doszło do interakcji pomiędzy byłymi koleżankami Bayley i Sashą Banks, którym podczas pojedynku zdarzyło się razem pracować w obliczu zagrożenia ze strony sojuszu wielu osób z NXT. Jednak ostatecznie Bayley odpłaciła się Sashy pięknym za nadobne, kiedy wyrzuciła ją poza górną linę i wyeliminowała z walki. Podobna sytuacja miała miejsce na Royal Rumble, ale teraz role były odwrócone.

The Huggable One była święcie przekonana, że wygrała (nie)historyczny pojedynek, ale wtedy uświadomiła sobie, że w ringu została jeszcze jedna przeciwniczka, która kilka minut wcześniej została wyrzucona z kwadratowego pierścienia, ale nie przez górną linę. Była nią dwukrotna SmackDown Women’s Champion Naomi, która szybko poradziła sobie z rywalką, wyeliminowała ją i wygrała Battle Royal kobiet oraz wielkie trofeum.

Gratulacje dla Naomi!