– WWE zostało skrytykowane przez fanów po tym, jak ogłosiło, że Ronda Rousey będzie pojawiała się na każdym odcinku Monday Night Raw podczas drogi do WrestleManii, a potem nie dotrzymało swojej obietnicy kilka i dwunastego marca Ronda nie pojawiła się na Raw. W zamian za to w formie przeprosin WWE rozdawało fanom darmowe Snickersy. Pro Wrestling Sheet podało, że była nieprawidłowo reklamowana i została wtedy wysłana do Pitrsburgha na testy medyczne.

Dodatkowo WWE planowało wykreować Ronde na postać podobną do Stone Colda w jej feudzie ze Stephanie McMahon, która od dawna przypomina swojego ojca.

– W filmiku poniżej możecie zobaczyć, jak Brie Bella odpakowuje YouTube Gold Creator Award, którą wraz z siostrą otrzymały za dobicie do miliona subskrybentów. Gratulacje dla sióstr.

– Podczas gali Impact Wrestling vs.Lucha Underground ogłoszono, że czwarty sezon Lucha Underground będzie miał swoją premierę trzynastego czerwca. Wrestling Observer Newsletter podało, że Sexy Star nie wzięła udziału w nagraniach do tego sezonu z powodu incydentu na TripleManii oraz jej nowej kariery w boksie. Poniżej zwiastun nowego sezonu.

– Była mistrzyni Melina odbyła ostatnio trasę po Australii. Wystąpiła jako specjalny sędzia podczas pojedynku na gali organizacji AWE, prowadziła seminarium dla aspirujących wrestlerów oraz wystąpiła na gali organizacji BCW.

– Impact Wrestling ogłosiło współpracę z organizacją Rise, która jest ekskluzywną organizacją kobiet w celu rozwinięcia swojej dywizji Knockouts. Współpraca ma doprowadzić do specjalnych seminariów dla niedoświadczonych zawodniczek prowadzonych przez gwiazdy Impact oraz do nagrywania specjalnych programów na Global Wrestling Network i Twitch. Oznacza to, że wkrótce możemy zobaczyć wiele nowych Knockouts na Impact.

– Ogłoszono, że trzeci sezon Total Bellas zadebiutuje dwudziestego maja. Poniżej możecie obejrzeć pierwszą zapowiedź.

– Progress Wrestling ogłosiło walkę o tytuł kobiet pomiędzy ich mistrzynią Toni Storm i Jinny na gale Chapter 69, która odbędzie się dwudziestego maja w Menchesterze. Jinny miała dostać szansę na zdobycie tytułu na gali Chapter 62, lecz walka została odwołana z powodu kontuzji, której doznała. Dodatkowo dwudziestego trzeciego kwietnia Toni postawi swój tytuł na szali w walce z Jessicą Troy na gali w Sydney. Jeśli wygra oba pojedynku to osiem dni po walce z Jinny, będzie panowała już cały rok z Progress Women’s Championship.

– Gratulacje dla Viper, która niedawno wygrała Stardom SWA Championship, kiedy pokonała Toni Storm na gali Dreamslam. Zakończyła tym samym panowanie, które trwało sześćset dwanaście dni i została trzecią zawodniczką, która zdobyła ten tytuł. W pojedynku na szali znalazł się również ICW Women’s Championship, który należy do Viper, więc był to podwójny Championship Match.

– Jedno z zaufanych źródło na Reddicie twierdzi, że w lecie WWE wprowadzi tytułu drużynowe dla kobiet.

– Nowa Impact Wrestling Knockout Su Yung trzeciego maja przybędzie do Japonii i będzie występować w organizacji Tokyo Joshi Pro. Wraz z Maho Kurone połączą siły i stworzą drużynę o nazwie Dead Or Alive. Dodatkowo na tej samej gali będzie również obecna Shine Nova Champion Priscilla Kelly, która zadebiutowała w tej organizacji siódmego kwietnia na gali w Tokio. Kelly ma wystąpić też ósmego dnia na gali w Saitamie oraz piętnastego kwietnia w Osace.

Wrestling Observer Radio podało, że Asuka miała wybrać swoją rywalkę na WrestleManie prawie dwa tygodnie przed galą Fastlane na odcinku Monday Night Raw.

– Była Knockouts Championb Taryn Terrell została nominowana do dwóch nagród przyznawanych kaskaderom za ich pracę. Terrell została nominowana za swoją pracę w filmie Porwany, w którym wystąpiła Halle Berry. Scenę możecie obejrzeć poniżej.

– WWE opublikowało kilka dni temu pierwszą scenę z filmu Fighting With My Family o życiu Paige, ale niestety filmik na YouTube już nie istnieje.

– Kilka fanów podczas gali Fastlane wykryło, że podczas Tag Team Matchu kobiet Carmelli ze stroju wyskoczyła prawa pierś. Miss Money In The Bank nie skomentowała tej drobnej wpadki.

– WWE podpisało kontrakt z Sarahą Schreiber, która będzie występować w roli announcerki i ma rozpocząć pracę w tym tygodniu.

– Podczas ceremonii Hall of Fame WWE wyemitowało reklamę o nadchodzących programach, które zostaną puszczone na WWE Network w najbliższym czasie i jednym z nich jest drugi w historii Mae Young Classic. W zeszłym roku trzydzieści dwie zawodniczki wzięło udział w tym turnieju. Na razie nie wiadomo, ile kobiet weźmie w nim udział oraz kiedy dojdzie on do skutku.

– Kilka tygodni temu na Live Evencie NXT do ringu powróciła Xia Li, która przez kilka miesięcy zmagała się z kontuzją barku przez co musiała przejść operację.

– W zeszłym miesiącu do akcji powróciły również Peyton Royce i Billie Kay na Live Evencie NXT. The Iconic Duo nie występowało od listopada podobno z powodu operacji plastycznych.

– Gratulacje dla Mike’a i Marii Kanellis, którzy w tym tygodniu przywitali na świecie swoją córeczkę Fredricke Moon Bennett.

– Moje najszczersze kondolencje dla Kelly Kelly, która kilka tygodni temu straciła swojego ojca w wyniku jego walki z guzem mózgu.

Dana Brooke ogłosiła na Instagramie, że wraz z firmą Macy And Mia Cosmetics w lecie wspólnie wypuszczą swoją linię kosmetyków do makijażu.

– Organizacja Stardom ogłosiła, że pierwszą uczestniczką w ich 2018 Cinderella Tournament, który rozpocznie się trzydziestego kwietnia, jest Brandi Rhodes.

– Kilka tygodni temu Tamina, która niedawno przeszła operację barku, napisała na Twitterze, że rozpoczyna rehabilitację.

– W lutym Bianca Belair doznała kontuzji podczas walki z Ember Moon na Live Evencie NXT w Kanadzie. Powodem jej urazu nie był The Eclipse, lecz cios, który trochę ją ogłuszył przez co źle przyjęła finisher byłej mistrzyni kobiet. Bianca została ściągnięta z trasy i wysłana do domu. W trasie były tylko cztery zawodniczki, więc na reszcie gal odbyły się Triple Threat Matche. Bianca powróciła do akcji w tym tygodniu podczas WrestleMania Axxess.

– Ósmego marca w Dzień Kobiet WWE ogłosiło wypuszczenie płyt DVD poświęcone rewolucji kobiet o tytule Then, Now, Forever: The Evolution of WWE’s Women’s Division. W jednym opakowaniu są trzy płyty z wybranymi pojedynkami i segmentami, które razem trwają ponad osiem godzin. Płyty mają być dostępne już w czerwcu w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii i są to pierwsze płyty poświęcone kobietom WWE od dziesięciu lat.

Gratulacje dla byłej mistrzyni Div Eve Torres i jej męża, którzy ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka!

– Była mistrzyni kobiet WWE Candice Michelle była za kulisami nagrań Lucha Underground w Los Angeles. Na swoim Instagramie Candice napisała, że została zaproszona przez swojego przyjaciela Chavo Guerrero, który pracuje dla organizacji.

– Impact Wrestling ogłosiło wydanie płyt DVD zadedykowanych Gail Kim pod tytułem The Essential: Gail Kim. Jest to kolejna kolekcja pojedynków z tej serii. Na płycie znajdują się jej pojedynki z komentarzami Hall of Famerki.

– W sieci pojawiły się plotki, że Paige oraz Sonya Deville dołączyły do obsady Total Divas, gdyż panie były widziane w towarzystwie kamer oraz innych członkiń reality show. Krążą również pogłoski, że kilka zawodniczek opuściło show i jednymi z nich są Carmella oraz Alexa Bliss.