The Sun opublikowało bardzo interesujący filmik, w którym wystąpili Alicia Fox oraz Travis Browne, czyli mąż Rondy Rousey.

W filmiku, który możecie obejrzeć tutaj, można zauważyć zdenerwowaną Alicie, która przeklina, nazywa Travisa wrednym oraz jest skonfrontowana przez jakąś kobietę, która powiedziała jej, że robi scenę. Na koniec Fox zauważyła, że jest nagrywana i odepchnęła czyiś telefon.

Nie wiadomo, jeszcze dokładnie o co im poszło. Alicia była widocznie wkurzona i wiele fanów w komentarzach pod filmikiem obwinia jej zachowanie dużą ilością alkoholu, który rzekomo spożyła. Nie wiadomo również, gdzie doszło do incydentu, ale było to jakieś miejsce publiczne pewnie gdzieś w Nowym Orleanie. 

Wszyscy na tej stronie wiedzą, kim jest Alicia, która od stycznia zmaga się ze złamaną kością ogonową i uczęszcza na rehabilitację. W sieci pojawiły się nawet plotki, że może wystąpić w dzisiejszym Battle Royalu kobiet na WrestleManii. Jednak niektórzy w tym ja mogą nie wiedzieć, kim jest Browne, więc postanowiłem trochę o nim poszperać.

Okazuje się, że jego była żona Jenna Renee Webb oskarżyła go w 2015 roku o bicie jej i opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, na których było widać jej siniaki. Rok później doszło do rozwodu, przed którym jeszcze związał się z Rondą i oficjalnie pobrali się pod koniec sierpnia zeszłego roku na Hawajach. Z profesji również jest zawodnikiem MMA.

Nie wiadomo, czy wybuchnie z tego jakiś większy skandal, więc musimy poczekać i zobaczyć, jak ta historia się potoczy.