– Raw zostało rozpoczęte podpisywaniem kontraktu na Mix Tag Team Match. Drużyny obrażały się nawzajem i pod koniec The Authority podało rywalom dłonie do uściśnięcia, czego Ronda Rousey nie zrobiła. Hunter uderzyła Kurta mikrofonem w tył głowy, a Stephanie McMahon rzuciła Ronde na stół.

– Bayley def.Sonya Deville (with The Absolution; 09:52)

Po walce Mandy rzuciła się na zwyciężczynię, której pomogła Sasha Banks. Ostatecznie doszło do bójki pomiędzy byłymi koleżankami, co wykorzystało The Absolution.

– Puszczono promo Asuki.

Alexa Bliss i Mickie James wyśmiewały się z Jax za kulisami. Alexa powiedziała, że pokona ją na WrestleManii.

Nia Jax w wywiadzie wyjawiła, że słowa James oraz Bliss przypomniały jej o młodości, kiedy miała pełno kompleksów. Nauczyła się, że trzeba siebie szanować. To co inni o tobie myślą, nie ma żadnego znaczenia. Wie, kim jest i wie, że nie jest boginią i nigdy tego nie udaje. Jest rozczarowana samą sobą oraz tym, że zaufała komuś takiemu jak Alexa. Przez nią w sobie zwątpiła. Nazwała zdesperowanym nieudacznikiem, który nie może spojrzeć prawdzie w oczy. Te komentarze podburzyły jej pewność siebie, ale spojrzała na siebie w lustrze i powiedziała sobie, że jest silna, pewna siebie, inna oraz kocha siebie taką, jaką jest. Nie będzie przepraszać za to, kim jest. Jest z siebie dumna, a Alexa reprezentuje wszystkich, którzy mówili jej, że nie odniesie sukcesu w życiu oraz, że nie powinna tego nawet spróbować. Alexa jest zakompleksioną małą dziewczynką oraz żałosną muchą. Na WrestleManii zmiażdży ją jak robaka.

– Dana Brooke & Asuka def.Raw Women’s Champion Alexa Bliss & Mickie James (10:38)

Po walce James oraz Alexa zaatakowały zwyciężczynie. Na pomoc przybyła Nia Jax, która wykonała Samoan Drop na Mickie.