Podczas wywiadu dla Ring Of Honor były ROH Champion oraz obecny lider The Bullet Club Cody został zapytany o dołączenie do swojej kultowej grupy więcej zawodniczek.

Obecnie jedyną kobietą w zespole jest jego żona i dawna ring announcerka WWE Brandi Rhodes, która towarzyszy mu podczas pojedynków oraz występuje w Women Of Honor.

Cody powiedział, że teraz w polityce wiele partii obiecuje dużo rzeczy, których później nie robi. On nie zamierza dawać fanom żadnego nonsensu i obiecał, że w najbliższym czasie zobaczymy w The Bullet Club więcej kobiet.

Dodał, że obecnie chce dołączyć dwie zawodniczki, które są jeszcze sekretem. Niektórzy fani według niego mogą być niezadowoleni, ponieważ New Japan Pro Wrestling nie ma dywizji kobiet. Nie uważa tego za problem, ponieważ istnieje Women Of Honor, które w tym miesiącu wyłoni swoją pierwszą mistrzynię. Jego zdaniem The Bullet Club potrzebuje kobiet i chce, aby były one oficjalnymi członkiniami jego gangu.

Tak się złożyło, że również całkiem niedawno w jednym ze swoich wywiadów Tenille Dashwood znana w WWE jako Emma również wypowiedziała się na temat możliwości dołączenia do Bullet Club. Powiedziała, że nie wie, czy zgodziłaby się do nich dołączyć. Wszystko zależy od sytuacji oraz od oferty, którą by jej zaproponowali. Pracują już dla tej samej organizacji. 

Kilka miesięcy temu na swoim Twitterze druga świeżo zwolniona z WWE zawodniczka Summer Rae napisała wiadomość, w której był zawarty #BulletClub, co sugerowało, że być może dołączy do popularnej grupy. Niestety minęło od tamtej pory dużo czasu i nic się nie wydarzyło.

Inni z członków zespołu Matt Jackson powiedział kiedyś, że do The Bullet Club dołączy kobieta, kiedy jego dobra przyjaciółka i jeszcze lepsza przeciwniczka Candice LeRae postanowi przejść na ciemną stronę mocy i do nich dołączy. Rzecz jasna do tego nie dojdzie, ponieważ Candice jest obecnie w NXT.

Warto również wspomnieć, że w historii zespołu należała do niego żona dawnego członka, który teraz występuje w WWE pod pseudonimem Luke Gallows. Mowa tutaj oczywiście o Amber Gallows, która była częścią Bullet Club od 2015 do stycznia 2016 roku.