Jeśli obserwujecie obecną Knockouts Champion na różnych formach mediów społecznościowych, to wiecie, że nie wzbrania się przed poruszeniem tematu chorób psychicznych, których sama doświadczyła.

Ostatnio w wywiadzie z The Gorilla Position Allie ponownie wypowiedziała się na ten poważny temat i jak zwykle zachęcała wszystkich do dzielenia się swoimi przeżyciami, ponieważ dzięki temu można pomóc większej ilości osób.

Przez większość mojego życia cierpiałam na zaburzenia lękowe oraz depresje. Chociaż wtedy przechodziłam przez to wszystko, nie zdawałam sobie sprawy, że choruję. Czułam to, ale przez bardzo długi czas nie wiedziałam, co to było. Straciłam swojego ojca w wieku dwunastu lat…bardzo młody wiek. To była jedna z rzeczy, która doprowadziła do mojej depresji. Kilka lat później mój bardzo dobry przyjaciel popełnił samobójstwo. To popchnęło mnie jeszcze dalej w tę ciemną dziurę, w której już byłam.

Nigdy nie myślałam poważnie o sięgnięciu profesjonalnej pomocy, ale cieszę się, że miałam przy sobie kogoś, kto troszczył się tak bardzo, że coś powiedział. Nie wiem, gdzie byłabym dzisiaj, gdybym się nie otworzyła i z kimś porozmawiała. Wiele osób nie mówi o depresji oraz swoich zaburzeniach lękowych zwłaszcza młodzi ludzie, ponieważ uważają, że będą przez to osądzani. Uważam, że jest to moja odpowiedzialność, jako kogoś, kto przez to przeszedł i kto ma platformę do zrobienia tego, aby poruszać ten temat”.

Temat swojej depresji oraz trudnego okresu dorastania Allie poruszyła również w jednym ze swoich filmików na YouTube i możecie go obejrzeć poniżej.