Biorąc pod uwagę wydarzenia na ostatnim SmackDown Live, gdzie Kevin Owens i Sami Zayn brutalnie zaatakowali obecnego Generalnego Menadżera SmackDown, wszystko wskazuje na to, że Yes Man wkrótce odwiesi swój garnitury do szafy i znowu założy swój ring gear. Dodatkowo jego ogłoszenie związane z jego długo przez wszystkich fanów wyczekiwanym powrotem do ringu, może oznaczać, że prędzej czy później zobaczymy nowego szefa niebieskiego show. Oczywiście pełnienie jednej funkcji nie wyklucza kompletnie drugiej.

Jednakże na wszelki wypadek postanowiłem sporządzić listę kobiet, które mogłyby zająć miejsce Daniela i zostać pierwszym żeńskim Generalnym Menadżerem niebieskiego show od czasów Vickie Guerrero. Z upływem lat wiele kobiet zajęło wysokie pozycje w biurach WWE. Najlepiej znanym przykładem jest obecny komisarz Raw Stephanie McMahon, ale z wyjątkiem niej jednostkom takim jak AJ Lee czy Eve Torres zdarzyło się zamienić obcisły strój do walki na elegancką marynarkę. Zobaczmy, kto tym razem mógłby ubiegać się o posadę na szczycie.

Summer Rae vs.Brie Bella

Brie Bella


Rozpoczniemy od najbardziej oczywistego wyboru. Jeśli przez ostatnich kilka lat mieszkałeś pod kamieniem z dala od mediów społecznościowych i programów E!, to mógł Ci umknąć fakt, że Brie Bella jest żoną Daniela Bryana oraz razem mają córeczkę Birdie. Umieszczenie jej w tej pozycji i przejęcie roli po jej mężu wydaje się dosyć logiczne. Zwłaszcza gdyby to Daniel sam wyznaczył swoje zastępstwo. Brie już od jakiegoś czasu chce powrócić na ekrany, co uniemożliwia jej bycie matką, ale myślę, że umieszczenie jej w tej pozycji, byłoby dla niej mniej ryzykowne niż występowanie w ringu i mogłaby zajść ponownie w ciąże, jeśli tylko by chciała.

013_Lana_04252017ca_0128

Lana


Pamiętam czasy, kiedy Lana była jedna z najpopularniejszych postaci w całym rosterze. Teraz WWE ma za sobą już kilka nieudanych prób wzniesienia jej na szczyt dywizji. The Ravishing Russian w roli zawodniczki po prostu nie jest przepisem na sukces. Uważam, że WWE powinno ponownie umieścić ją za mikrofonem, skoro jest to jej mocniejsza strona. Ona potrzebuje nowego rozdziału w swojej karierze. Oczywiście mógłby się zrodzić jakiś konflikt interesów, biorąc pod uwagę fakt, że jej mąż również występuje na niebieskim show, ale kto wie, może już wkrótce zostanie przeniesiony na Raw. Osobiście nie wróże im długiego pobytu u McMahonów, więc ostatni raz chciałbym Lane zobaczyć w tym, co naprawdę dobrze jej wychodzi.

01_NIKKI_11242014sb_0012--c16cfb48e975de268bbad49028d2f436

Nikki Bella


Podobnie jak jej siostra Nikki Bella już od jakiegoś czasu mówi w sieci oraz w wywiadach o swoim powrocie na ekrany. Ta pozycja jednak jeszcze bardziej odpowiadałaby jej niż Briannie ze względu na jej kontuzję. Wszyscy wiemy, że Nicole ma poważne problemy z kręgosłupem, ale wciąż ma pasję do tego biznesu, co widzieliśmy podczas jej występu na Royal Rumble. Poza tym ciekawie byłoby zobaczyć, jak dogaduje się z zawodniczkami, z którymi jeszcze rok temu walczyła oraz, jak odnajduje się w nowej roli, co pewnie zobaczylibyśmy na Total Bellas.

Paige_Bio--40e1843946bc629acc8c912bec8afe34

Paige


W bardzo podobnej sytuacji znajduje się dwukrotna mistrzyni Div Paige, która wciąż podobnie jak Nikki jest niezwykle popularną postacią na ekranie i pomimo kontuzji, która jak na razie zakończyła jej karierę, ciągnie ją do występów przed publicznością. Do tej pory WWE nie wypowiedziało się na temat jej stanu zdrowia i Anty Diva kontynuuje pojawianie się u boku swoich podopiecznych Mandy Rose i Sonii Deville. Ze wszystkich osób na tej liście, Paige najmniej pasuje mi do tej roli. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Mandy i Sonya potrzebują jej podczas swoich pierwszych miesięcy na głównym rosterze. Jednak nie ma co się oszukiwać, jej wkład w sukces zespołu spadł wraz z doznaniem kolejnego urazu.

Ivory

Ivory


Wiele osób, które śledzą obecnie wrestling, nie są zaznajomieni z tą niesamowitą zawodniczką, która w tym roku zostanie wprowadzona do WWE Hall of Fame. Ivory, która występowała w ringu od 1999 do 2005 roku, jest jedną z pionierek rewolucji kobiet i przez lata widziała, jak coraz to mniej wykwalifikowane modelki przychodzą i rozsiadają się w szatni kobiet. Gdyby Ivory zajęła tę pozycję, byłoby to coś bardzo podobnego do sytuacji z Kurtem Angle’m, który w zeszłym roku został wprowadzony do Hall of Fame i w ciągu kilku miesięcy zajął pozycję Generalnego Menadżera Raw. Ivory wciąż wygląda świetnie, potrafiła wyciąć promo, ma kupę wiedzy i doświadczenia oraz nigdy nie zapominała języka w gębie. Ze wszystkich moich typów, ten byłby najbardziej odświeżający i rozrywkowy. Zwłaszcza ekscytujące mogłyby być jej interakcje ze Stephanie McMahon.