Na wczorajszym odcinku NXT zobaczyliśmy powrót do ringu Dakoty Kai, która ostatnie kilka tygodni spędziła na ławce rezerwowych z powodu kontuzji, którą zagwarantowała jej The Queen of Spades.

Wczoraj zmierzyła się z kobietą, która próbuje nauczyć czegoś wszystkie pozbawione klasy zawodniczki, czyli z Damą NXT Lacey Evans. Kai w zaskakująco szybki sposób wygrała pojedynek, kiedy zaskoczyła rywalkę Roll Up’em. Jednak świętowanie Dakoty nie trwało długo.

Po walce do kwadratowego pierścienia wkroczyła Shayna Baszler, którą przed ponownym atakiem na przerażonej na śmierć Dakocie zatrzymała Ember Moon. NXT Women’s Champion powiedziała, że skoro Shayna zaczęła tę wojnę, to ona ją zakończy na NXT TakeOver: New Orleans. Jest gotowa zrobić to nawet z jedną ręką. Doszło do brutalnej szarpaniny pomiędzy przeciwniczkami w Filadelfii, gdzie Moon udało się pokonać Baszler.

Kai postanowiła zrewanżować się mistrzyni za pomoc i znokautowała Shayne kopnięciem w głowę, kiedy ta była bliska ponownego uszkodzenia ręki Ember. The Eclipse od mistrzyni zakończył ich zawziętą bójkę.

Kilka minut później ogłoszono, że Ember postawi swoje NXT Women’s Championship w pojedynku z The Queen of Spades na gali NXT TakeOver: New Orleans. Czy Ember znowu dokona cudu i wyjdzie cało, a co najważniejsze z tytułem kobiet z tego starcia? Dowiemy się siódmego kwietnia.