Odkąd dywizja Knockouts oficjalnie powstała w październiku 2007 roku na Bound For Glory, mogliśmy zobaczyć wiele kultowych już feudów o Knockouts Championship. Jednakże jedna z ostatnich głośnych rywalizacji Impact Wrestling toczy się o coś równie cennego – o szacunek.

Kiedy Taya Valkyrie przybyła do Impact Wrestling, jej główną przeciwniczką i osobą, która w walkach doprowadziła ją do kresu wytrzymałości, była ukochana przez wszystkich Rosemary.

Podczas jednej z ostatnich telekonferencji Impact Wrestling Taya wypowiedziała się na temat swojej wojny z The Demon Assassin.

„Chciałam z nią pracować od bardzo dawna i kiedy w końcu zawalczyłyśmy, walka wyszła świetnie. Jako dwie Kanadyjki bardzo dobrze się rozumiemy. Kiedy naprawdę chce się czegoś mieć, ale nie można, napięcie rośnie, więc myślę, że emocje, które zobaczycie ode mnie i od niej w ciągu następnych kilku tygodni, będą jeszcze większe niż jesienią. Bardzo chciałyśmy mieć ten finałowy rozdział. Czasami trudno jest być cierpliwym. Wykorzystałam ten czas na myślenie o tym, co zrobię. Byłam intensywniejsza w moich ruchach i podczas całego występu. Mam nadzieje, że dostrzeżecie to i spodoba Wam się to, co stworzyłyśmy”.

The Death Dealer i The Queen of the North zawalczą ze sobą już dzisiaj na Impact Wrestling. Zapowiedź walki, która została nagrana w styczniu, możecie zobaczyć poniżej.