Turniej o Women Of Honor Championship trwa!

Na YouTube możecie znaleźć wiele pojedynków z pierwszej rundy, ale do ukoronowania pierwszej mistrzyni zostało jeszcze kilka starć. Dzisiejszego wieczoru w Las Vegas na gali, na której będziemy świętować szesnastą rocznicę Ring Of Honor, odbędą się kolejne pojedynki turnieju.

Gwiazda Stardom oraz jedna z zawodniczek grupy Oedo Tai Hana Kimura zawalczy z weteranką Ring Of Honor Sumie Sakai w ostatnim starciu w pierwszej rundzie. Dodatkowo zobaczymy starcie byłych gwiazd WWE. Tenille Dashwood oraz Brandi Rhodes zawalczą w pierwszym pojedynku z drugiej rundy i o miejsce w półfinałach. Te dwa pojedynki będziecie mogli obejrzeć na Facebook Live około godziny drugiej trzydzieści naszego czasu.

Natomiast już jutro na następnych nagraniach w Las Vegas zobaczymy kolejne dwa ćwierćfinałowe pojedynki. The Gatekeeper Kelly Klein po raz pierwszy zawalczy z The Exotic Goddess Mandy Leon, a The Virtuosa Deonna Purrazzo zawalczy z dawną mistrzynią Stardom Mayu Iwatani.

Półfinały mają rozpocząć się już w przyszłym miesiącu. Oficjalna data wyłonienia pierwszej mistrzyni, nie jest jeszcze znana. Poniżej możecie zobaczyć pojedynki z pierwszej rundy, które są na YouTube Ring Of Honor.