W sieci pojawiły się informacje, że dwie uczestniczki Mae Young Classic zostały zwolnione z WWE.

Kilka wiarygodnych źródeł w świecie wrestlingu podało, że Abbey Laith oraz Sage Beckett pożegnały się z WWE. Wraz z nimi WWE podobno zwolniło jeszcze kilku innych męskich zawodników.

Obie panie podpisały swoje kontrakty w grudniu 2016 roku, a zwolnione zostały w celu zaoszczędzenia pieniędzy. Sage i Abbey zanim dołączyły do Performance Center, występowały na scenach niezależnych.


Sage głównie występowała w takich organizacjach jak Impact Wrestling czy Shine. Została wyeliminowana w pierwszej rundzie Mae Young Classic i często występowała na Live Eventach NXT. Niestety na ekranie występowała zaledwie kilka razy. Na Twitterze napisała wiadomość, która najprawdopodobniej odnosi się do całej sytuacji. Napisała, że po trzynastu latach korzystania ze swojego ciała, teraz pora wykorzystać swojego umysłu. Wiele fanów zaczęło uważać, że Sage doznała nawet jakiejś poważnej kontuzji i nie może już walczyć, ale kilka dni temu na Live Evencie wystąpiła w walce jeden na jednego.

Laith udało się zakwalifikować do trzeciej rundy historycznego turnieju. Podobnie jak Beckett w NXT występowała niezwykle sporadycznie i częściej można było ją zobaczyć na Live Eventach. Była Chikara Grand Champion opublikowała na Twitterze inspirujący cytat o nie poddawaniu się Rocky’ego Balboy. W sieci pojawiły się informacje, że Abbey została zwolniona z powodu paskudnego charakteru.


Życzę obu paniom powodzenia w ich przyszłych planach i mam nadzieje, że obie powrócą na scenę niezależną.