Zeszłej nocy na specjalnej gali Impact Wrestling zatytułowanej Crossroads odbył się Knockouts Championship Match pomiędzy mistrzynią Laurel Van Ness oraz pretendentką Allie.

Zanim gala dobiegła końca, ukoronowaliśmy nową mistrzynię Impact.

W rewanżu z ostatniej specjalnej gali Genesis, na którym Van Ness nieczysto pokonała Allie, dzięki czemu zachowała swoje złoto, panie ponownie dały z siebie wszystko. The Lunatich Lush ponownie próbowała wykorzystać swoje mistrzostwo, aby wygrać walkę, ale The Vegan Slayer przechytrzyła ją. Po otrzymaniu Allie Valley Driver i Best Super Kick Ever, Laurel została przypięta na środku ringu i przegrała swoje mistrzostwo.

Allie swoje zwycięstwo świętowała ze swoją mentorką Gail Kim, której zadedykowała dzisiejszy pojedynek. Już po raz drugi w swojej karierze została mistrzynią Knockouts. Po raz pierwszy wygrała ten tytuł w 2016 roku, kiedy przypadkowo przypięła jedną z zawodniczek w walce. Jej zeszłe panowanie trwało tylko tydzień.

Jeśli chodzi o Laurel, to był to zapewne jej ostatni występ w Impact Wrestling, a przynajmniej na jakiś czas. The Lunatich Lush wygrała swoje pierwsze i jedyne mistrzostwo Knockouts na odcinku Impact Wrestling, który został wyemitowany czternastego grudnia zeszłego roku. Licząc od tej daty, posiadała tytuł przez osiemdziesiąt cztery dni.

Gratulacje dla Allie i będzie nam cię brakować Laurel!