Tydzień temu na gali organizacji PWA w zeszłą sobotę doszło do nieprzyjemnego incydentu pomiędzy jednym z fanów, a obecną Knockouts Champion Laurel Van Ness.

Mężczyzna podczas jej pojedynku podobno cały czas nazywał ją striptizerką i krzyczał, aby się rozebrała, co nie podobało się Van Ness. Po pojedynku doszło do kłótni pomiędzy nimi, która zakończyła się tym, że fan pokazał jej środkowy palec, a Laurel zdenerwowana odeszła.

The Lunatic Lush skomentowała całe zajście na Twitterze, gdzie napisała:

Moja praca i moja postać nie pozwala żadnemu mężczyźnie na wyzywanie mnie albo krzyczenie szowinistycznych komentarzy”.

Napisała również, że podczas tej kłótni zmarnowała cały kubek dobrego piwa, czego bardzo żałuje i uważa, że było to z jej strony bardzo niekanadyjskie.

Skoro mowa o Laurel to, jak wiadomo w styczniu wzięła udział w swoich ostatnich nagraniach na Impact Wrestling. Ostatni odcinek z jej udziałem zostanie wyemitowany już za tydzień na specjalnej gali Crossroads. Na tym show postawi swój Knockouts Championship w rewanżu z Genesis z Allie, gdzie wygrała po tym, jak uderzyła swoją przeciwniczkę tytułem w głowę.

Dodatkowo Van Ness pojawiła się podczas zeszłotygodniowych nagrań czwartego sezonu Lucha Underground. Ona, Jeremiah Crane, Exolicious i Marty The Moth Martinez wzięli udział w Four Way Matchu. Czyżby The Lunatic Lush znalazła swój nowy dom?