Alexa Bliss i Mickie James pojawiły się na arenie. Mistrzyni zaczęła mówić o jej historycznej wygranej na Elimination Chamber. Przyznaje, że miała problemy z James, ale wiele się o niej nauczyła i nazywa ją przyszłą Hall of Famerką. The Absolution ma jej zdaniem świetlaną przyszłość, ale nie na jej warcie. Bayley jest po prostu smutna, a Sasha przegrała z powodu swojego wielkiego ego. Za sześć tygodni zakończy rekord Asuki, która pojawiła się zdenerwowana. Zdaniem Bliss to Nia powinna walczyć na WrestleManii, po czym zaczyna wolno mówić, żeby Asuka ją zrozumiała. Poradziła jej, aby przestała się uśmiechać, bo ktoś może zetrzeć uśmiech z jej twarzy za nią. Wtedy przyszła Nia Jax, która z James i Alexą zaatakowały Asukę, której na pomoc przybiegły Sasha Banks oraz Bayley. Doprowadziło to do Tag Team Matchu.

– Asuka, Sasha Banks & Bayley def.Mickie James, Nia Jax & Raw Women’s Champion Alexa Bliss (12:20)

Kiedy Sasha chciała dokonać zmiany, Bayley zeskoczyła z ringu i nie chciała jej pomóc. Asuka odniosła zwycięstwo po tym, jak umieściła Mickie w Armbarze.

– Raw Tag Team Champions The Bar def.Titus Worldwide (with Dana Brooke; 11:23) – Raw Tag Team Championship 2 Out of 3 Falls Match

Stephanie McMahon i Triple H przyszli, aby pomówić o tym, co wydarzyło się na Elimination Chamber. Obwiniali Kurta za rozzłoszczenie Rondy i za nieprofesjonalne zachowanie. Zdaniem Steph Ronda zachowała się jak dzikus i dlatego musiała ją spoliczkować, aby przypomnieć jej, kto tutaj rządzi. Teraz Rousey należy do nich, skoro podpisała swój kontrakt. Żąda przeprosin od Kurta, ale przyszła Ronda Rousey, co doprowadziło do szybkiej ucieczki The Authority. Kurt uspokoił Ronde i zapewnił ją, że zeszłej nocy kłamał oraz że podpisanie z WWE było dobrą decyzją. Rousey wytłumaczyła, że nigdy wcześniej nikt jej nie spoliczkował. Ona nie należy do nikogo i żąda przeprosin, bo jeśli nie to wyrwie jej ramię ze stawu. Stephanie przeprosiła i zaczęła się jej podlizywać. Kiedy odchodzili, Triple H znokautował Kurta jednym ciosem.