– Raw Women’s Champion Alexa Bliss def.Mandy Rose, Bayley, Sasha Banks, Mickie James & Sonya Deville – Raw Women’s Championship Elimination Chamber Match (29:35)

Sonya i Bayley rozpoczęły pojedynek. Po pierwszych pięciu minutach dołączyła do nich Rose, a następnie Sasha, która rzuciła się na The Absolution. Rose wkrótce została wyeliminowana, kiedy została umieszczona w Bank Statement. Sonya chciała jej pomóc, ale została zatrzymana przez Bayley. Chwilę po pierwszej eliminacji do ringu wkroczyła Mickie, której udało się wyeliminować Deville po wykonaniu Lou Thesz Press z jednej z kapsuł. Parę sekund później Mickie otrzymała Backstabber od Banks i Hug-Plex od Bayley. Nie udało jej się odkopać, co oznaczało, że Alexa straciła swoją jedyną koleżankę. Kiedy nadszedł jej czas na wkroczenie do akcji, mistrzyni robiła wszystko, aby uciec od dwóch rywalek. Podczas współpracy Sasha kopnęła Bayley w głowę, ponownie wbijając jej nóż w plecy, co Alexa próbowała wykorzystać na swoją przewagę. Dzięki temu udało jej się wykonać Roll Up z zaskoczenia i wyeliminować Bayley. Bliss ostatecznie wyeliminowała również Sashe i wygrała cały pojedynek po tym, jak uderzyła głową przeciwniczkę o jedną z kapsuł oraz wykonała Snap DDT, kiedy jej oponentka była zaczepiona o trzecią linę.

Po walce rozpłakana zwyciężczyni powiedziała, że to zwycięstwo znaczyło dla niej wszystko i dedykowała go dla wszystkich małych dziewczynek oraz kobiet, które ją oglądały. Kazała wszystkim mieć wielkie marzenia. Nagle przestała płakać i powiedziała, że nikt z fanów na widowni nie osiągnie swoich marzeń. Udowodniła, że nie ma nikogo lepszego od niej pomimo tego, że miała niewielkie szanse na wygraną. Nikt w nią nie wierzył. Udowodniła, że jest tylko jedna prawdziwa bogini w WWE. Wszystkiemu przysłuchiwała się rozpłakana Sasha.

– Raw Tag Team Champions The Bar (Sheamus & Cesaro) def.Titus Worldwide (with Dana Brooke; 10:46) – Raw Tag Team Championship Match

– Za kulisami Nia Jax jednym krokiem zniszczyła maskę Asuki.

– Asuka def.Nia Jax (08:14)

Pojedynek oglądała Alexa. Nia przegrała po tym, jak została zaskoczona Roll Upem. Po walce Jax zaatakowała zwyciężczynię i wbiła ją Spearem w barykadę co, bardzo ucieszyło Alexe. Dodała, że nikt nie jest gotowy na nią, tym samym ukradła motto Asuki.

– Kurt Angle, Stephanie McMahon i Triple H przyszli do ringu w celu podpisania kontraktu z Rondą Na początku zaczęli wymieniać jej dokonania i dopiero po chwili Ronda Rousey wkroczyła do ringu. Ronda podziękowała swojemu bohaterowi Roddy’emu Pierowi. Chce, aby był z niej dumny i chce zyskać szacunek fanów. Nie chce być traktowana inaczej od innych kobiet i kilka sekund później Triple H oznajmił, że wystąpi na WrestleManii, ale nie w walce o mistrzostwo. Angle zaczął potem mieszać w relacjach Ronda-The Authority. Jego zdaniem sprowadzili ją, ponieważ chcą zemsty za WrestleManie 31, co bardzo ją zdenerwowało. Doprowadziło to do tego, że rzuciła Triple H’em o stół za co, została spoliczkowana przez Stephanie, która następnie uciekła. Ronda podpisała kontrakt i upuściła go na Huntera.