– Na początku miesiąca odbyły się tryouty w Performance Center, na których pojawiły się takie zawodniczki ze scen niezależnych jak MJ Jenkins, Maria Manic i Kylie Rae. Podobno Manic była również za kulisami NXT TakeOver: Philadelphia.

– Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Nikki Bella wyeliminowała Brie Belle z Royal Rumble Matchu i w sieci krążyły nawet plotki o ich pojedynku na najbliższej WrestleManii. Dave Meltzer twierdzi, że było to zrobione na potrzeby jednego z ich reality show na E!

– WWE ogłosiło, że trzeci sezon Total Bellas zacznie być emitowany wiosną tego roku. Poniżej pierwsza zapowiedź.

– Obie członkinie The Iconic Duo Peyton Royce oraz Billie Kay nie walczyły w ringu już od listopada. W sieci pojawiły się plotki, że obie poddały się operacji powiększenia biustu. Dodatkowo Royce podobno pomaga w trenowaniu Rondy Rousey. Mówi się, że Duo po WrestleManii zawita na głównym rosterze wraz z Nikki Cross, resztą Sanity i kilkoma innymi zawodnikami z NXT.

PWInsider podaje, że WWE obecnie nie planuje przywrócić byłej mistrzyni Div Kaitlyn do organizacji. Niedawno w sieci krążyły plotki o jej powrocie, ale Kaitlyn jak na razie powróciła tylko do ringu i zawalczyła z Rachael Ellering. Walkę możecie obejrzeć poniżej.

Ronda Rousey po raz pierwszy od Royal Rumble pojawi się dopiero tej niedzieli na Elimination Chamber, ponieważ w poniedziałek po gali powróciła do Kolumbii, aby kontynuować nagrywanie filmu Mile 22. Sportskeeda.com podaje, że Ronda wystąpi na Elimination Chamber, ponieważ bilety nie sprzedawały się za dobrze. Show odbędzie się w Las Vegas, czyli w mieście UFC i WWE ma nadzieje na przyciągnięcie w ten sposób więcej fanów do areny. Na tej samej gali najprawdopodobniej dowiemy się, co Rousey będzie robiła na WrestleManii. Podobno jednym z powodów, dlaczego WWE zatrudniło Ronde, jest, aby pomogła stworzyć ze Stephanie McMahon gwiazdę znaną na cały świat i wypromować jej osobę.

– Na ostatnich weekendowych Live Eventach NXT Lacey Evans zadebiutowała pod nowym gimmickiem jako członkini grupy wraz z Chadem Lail, Stevem Cutlerem i Wesley Blakiem.

– Gratulacje dla Asuki, która w zeszłym miesiącu wygrała dwie nagrody NXT – Female Competitor of the Year Award i Overall Competitor of the Year Award. Pokonała takie gwiazdy jak Aleister Black, Bobby Roode, Ember Moon czy The Iconic Duo.

– WWE od samego początku planowało, że Royal Rumble Match kobiet zakończy show. Zmieniała się tylko kolejność innych pojedynków. Powodem, dlaczego wiele dawnych zawodniczek powróciło w walce, był fakt, że WWE chciało przedstawić inne zawodniczki, które miały udział w rewolucji. Oprócz tego podobno wiele uczestniczek same skontaktowały się z organizacji i powiedziały, że chcą wystąpić w pojedynku oraz w ten sam dzień wiele pań nagrało materiał do przyszłego filmu dokumentalnego o rewolucji kobiet. Niektóre imiona były zabookowane na kilka tygodni przed galą, lecz inne dowiedziały się o swoim występie dopiero na 25 rocznicy Monday Night Raw.

Molly Holly w wywiadzie przed galą zaprzeczyła pogłoskom, które mówiły, że wystąpi na Royal Rumble, ponieważ nie jest w formie. Było to kłamstwo, ponieważ Holly trenuje każdy tydzień ze swoimi uczennicami w szkole treningowej The Academy w Minneapolis.

– Podczas Live Evenetu NXT w Mississauga Biance Belair zmierzyła się z Ember Moon. Niestety ich pojedynek zakończył się w niefortunny sposób. Doszło do jakiegoś błędu i Belair w dziwaczny sposób przyjęła The Eclipse. Dodatkowo odkopała, ale sędzia doliczył do trzech i ogłosił Ember zwyciężczynią. Podobno Bianca doznała jakiejś kontuzji, bo po walce odeszła w towarzystwie medyków.

Skoro mowa o Biance to założyła ostatnio swój kanał na YouTube, który znajdziecie tutaj.

– Chodzą pogłoski, że Alexa Bliss obroni swoje Raw Women’s Championship na Elimination Chamber.

– Była Knockouts Champion Mia Yim, która kilka miesięcy temu zrobiła sobie przerwę od występowania w ringu z powodu problemów zdrowotnych, powróci do akcji na gali Shimmer 100 siódmego kwietnia w Nowym Orleanie. Oprócz niej na gali pojawią się takie zawodniczki jak Madison Eagles, Deonna Purrazzo, Mercedes Martinez, Cheerleader Melissa, Madison Rayne, Nicole Savoy i Toni Storm.

– W tym tygodniu rozpoczną się nagrania nowego sezonu Lucha Underground. Jak na razie nie wiadomo, kto będzie częścią rosteru, ale wiadomo, że organizacja nie powróci do słynnej świątyni. Show będzie nagrywane w nowym budynku, którego wynajęcie będzie kosztowało mniej oraz, który pomieści więcej fanów.

– Na jednym ze swoich ostatnich podcastów Jerry Lawler wyraził swoje zdziwienie powrotem Lity do ringu, ponieważ była mistrzyni kobiet znajdowała się wcześniej na liście WWE osób, które nie mogą już występować wewnątrz kwadratowego pierścienia.

Gail Kim trzeciego lutego zawalczyła w swoim ostatnim pojedynku. Walka była częścią gali Raw Deal 7 organizacji Southside Wrestling, na której Kim zawalczyła z Kasey Owens i pokonała ją po wykonaniu Inside Cradle.

Dodatkowo Gail pojawi się w najbliższym odcinku serii Retrospective. W poniższych zapowiedziach mówi o rasizmie i stereotypach w świecie wrestlingu, swoim odejściu z WWE oraz o swojej ulubionej walce.– Najdłużej panująca Shine Champion w historii LuFisto ogłosiła na swojej stronie, że lekarz zdiagnozował u niej raka szyjki macicy. Będzie musiała przejść operację, aby zwalczyć chorobę. Niestety jej ubezpieczenie zdrowotne nie będzie w stanie pokryć całych kosztów. Życzę jej powodzenia i siły do walki.

ESPN popełnił poważną wpadkę, kiedy ogłosiło wprowadzenie byłej mistrzyni kobiet Ivory do WWE Hall of Fame. Na swoim Twitterze oznaczyli w poście inną dawną zawodniczkę WWE – Victorie. Powodem tej wpadki było zapewne prawdziwe imię, które obie panie dzielą. Obie w prawdziwym życiu mają na imię Lisa. W dodatku podczas dodania tweetu Ivory nie posiadała jeszcze Twittera. Teraz jej konto znajdziecie tutaj.

– Kilka tygodni temu podczas SmackDown Live, kiedy Carmella chciała wykorzystać swoją walizkę Money In The Bank i zostać nową mistrzynią kobiet, została wepchnięta na sędziego, który wyleciał z ringu. Sędzia Danilo Anfibio napisał na Twitterze, że podczas upadku przypadkowo uderzył głową o metalową część ringu i na kilka sekund stracił przytomność. Na szczęście pomyślnie przeszedł testy medyczne WWE.

– Drużyna Demon Bunny składająca się z dwóch Impact Knockouts Rosemary oraz Allie, wypuściła do sprzedaży nową koszulkę, którą możecie zakupić tutaj.

– WWE zastanawiało się, czy to Nia Jax nie powinna wygrać Royal Rumble Matchu. Jednym z powodów, dlaczego to Asuka została zwyciężczynią, było zachęcenie większych gwiazd z Japonii do przyjścia do WWE. Oprócz Asuki Royal Rumble Match mężczyzn wygrał Shinsuke Nakamura, czyli kolejna gwiazda z Japonii.

Kilka tygodni temu na Monday Night Raw Nia zawalczyła z Vanessą Floyd, która wywołała spore poruszenie w sieci z powodu swojego wieku. Vanessa ma dopiero siedemnaście lat i wciąż uczęszcza do liceum. Rzadko zdarza się, żeby WWE pozwalało pracować nieletnim osobom.

– Okazuje się, że Paige nie jest już singlem. Była Divas Champion spotyka się z Kalanem Blehmem, który występuje w zespole Attila. Na rynek powróciła za to Alicia Fox, o czym sama napisała na Instagramie. Napisała również, że pora wracać do interesów, co sugeruje, że już wkrótce powróci do ringu i rozpocznie trening. Nie występowała od ponad miesiąca z powodu złamania kości ogonowej.

– Podczas wczorajszego Live Eventu NXT w St.Petersburg niektórzy z fanów krzyczeli w stronę Kairi Sane Pamiętaj o Pearl Harbor. Dla tych, którzy nie wiedzą, japoński nalot zaatakował w grudniu 1941 roku amerykańską bazę w Pearl Harbor i podczas tego ataku zginęło ponad dwa tysiące Amerykanów.