Była gwiazda Total Divas Rosa Mendes udzieliła ostatnio wywiadu dla sportskeeda.com, gdzie wypowiedziała się na temat, który wielu dawnym pracownikom WWE może sprawiać trudności, czyli życiu po WWE.

Życie jest kompletnie inne. Zostanie matką było najlepszą rzeczą, która mnie w życiu spotkała. Oglądanie, jak moja córka staje się tym małym, inteligentnym, wspaniałym i troskliwym człowiekiem sprawia, że jestem zadowolona ze swojej pracy mamy. Totally Fit Mama radzi sobie bardzo dobrze i już wkrótce wydamy książkę z przepisami. Brakuje mi podróżowania, dasz wiarę? Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale oczywiście najbardziej brakuje mi fanów.

To może zabrzmieć dziwnie, ale uwielbiam być publiczną osobą i nie przeszkadza mi to, że fani znają najskrytsze szczegóły z mojego osobistego życia. Oglądali, jak dojrzewam i dorastam w telewizji. Dostaje wiadomości od ludzi, którzy mówią mi, jak bardzo ich zainspirowałam zwłaszcza od innych matek. To zmotywowało mnie do założenia mojej marki lifestylowej. Pomogłam tak wielu mamą nauczyć się o zdrowym odżywianiu, a moja aplikacja z ćwiczeniami w domu pomogła wielu kobietom wrócić do formy. Nie miałabym tej platformy bez Total Divas i WWE.

Będę kompletnie szczera, gwiazdy WWE nie mają za dużo czasu na wymyślenie planu B dla siebie, ale wszyscy mamy jakieś hobby i moim było gotowanie, więc to wykorzystałam. Wszyscy zawodnicy, których znam, mają jakieś zainteresowania i talenty poza ringiem, więc poradziłabym im, aby zmienili swoją pasję w biznes i niech to będzie ich planem B”.