– Bayley def.Sasha Banks (12:13)

Bayley wygrała po wykonaniu Hug-Plex z narożnika.

Po walce panie wymieniły się spojrzeniami, gdy nagle obie zostały zaatakowane przez Nia’ie Jax. Przed opuszczeniem areny Nia wytłumaczyła w wywiadzie, że Bayley i Sasha doprowadziły Asuke do granic wytrzymałości w ich ostatnich pojedynkach, a ona zniszczyła je obie w ciągu kilku sekund. W WWE jest tylko jedna kobieta, która jest w stanie zakończyć rekord Asuki i właśnie wszyscy na nią patrzą.

– Puszczono promo o Asuce i jej nieskazitelnym rekordzie.

– W wywiadzie za kulisami Titus Worldwide, Titus przejął obowiązki Renee i rozgrzał Apollo przed jego wielkim pojedynkiem.

Alexa Bliss spotkała za kulisami Mickie James, która chciała dowiedzieć się, dlaczego Bliss ją uratowała i dlaczego są dzisiaj partnerkami. Mistrzyni poprosiła Kurta o ten pojedynek, bo ma dość nowicjuszek na Raw i sądziła, że James chciałaby się zemścić po ostatnim ataku The Absolution. Co najważniejsze chciała zakopać topór wojenny z Mickie, którą kilka miesięcy temu obrażała, ponieważ jej zazdrościła. Jest pod wrażeniem tego, że James radzi sobie z byciem matką i gwiazdą WWE. Mickie nie kupowała miłych słówek Alexy, która chce uniknąć zwycięstwa The Absolution na Elimination Chamber. James docenia czyny Alexy z zeszłego Raw i zgodziła się na dzisiejszą walkę, ale w walce o Raw Women’s Championship każda zawodniczka martwi się o siebie. Alexa może się podlizywać ile chce, ale zadziera ze złą osobą.

– The Absolution (Sonya Deville & Mandy Rose with Paige) def.Raw Women’s Champion Alexa Bliss & Mickie James (3:58)

Mandy wygrała po wykonaniu Bed of Roses na James.

Po walce zwyciężczynie na rozkaz Paige zaatakowały Mickie, której Alexa rzuciła się na pomoc.

– Puszczono filmik reklamujący wprowadzenie Ivory do WWE Hall of Fame.

– Ogłoszono, że na Elimination Chamber Ronda Rousey oficjalnie podpisze swój kontrakt z WWE.

– Asuka vs.Raw Women’s Champion Alexa Bliss – Raw Women’s Championship Match

Walka odbyła się po tym, jak Raw zeszło z anteny. Asuka nie została nową mistrzynią z powodu interwencji Nia’i Jax, którą przegoniły Sasha i Bayley.

Reklamy