W zeszłym miesiącu na Royal Rumble jednym z wielu powrotów do ringu był powrót najdłużej panującej mistrzyni Div w historii, czyli Nikki Belli, która wkroczyła do historycznego pojedynku przy numerze dwudziestym siódmym.

Udało jej się wytrzymać ponad piętnaście minut i została ostatnią wyeliminowaną zawodniczką ze starcia. Był to jej pierwszy występ w kwadratowym pierścieniu od WrestleManii 33, gdzie wraz ze swoim chłopakiem Johnem Ceną zawalczyli w Mix Tag Team Matchu. Okazuje się, że para będzie miała okazje znowu połączyć siły w następnym pojedynku The Fearless One.

WWE reklamuje następujący pojedynek na szesnastego marca na ich gale w Madison Square Garden – Nikki Bella & John Cena vs.Elias & Bayley.

Jak wiadomo Bayley i Elias w ten wtorek będą mieli pierwszą okazję, aby sprawdzić się jako drużyna podczas kolejnego odcinka Mixed Match Challenge. Wiele osób w sieci zaczęły spekulować, że ta informacja zwiastuje nadchodzący heel turn Bayley.

Nie wiadomo jednak, czy Nikki powróci wkrótce do ringu na pełen etat, co jest mało prawdopodobne ze względu na jej poważne kontuzje. Zapewne jest to tylko powrót na jeden wieczór podobnie jak w wypadku Royal Rumble.

Reklamy